رحمانی: خدا می تواند بین من و جلالی فاصله بیندازد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رحمانی: خدا می تواند بین من و جلالی فاصله بیندازد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

رحمانی: خدا می تواند بین من و جلالی فاصله بیندازد
,پیکان,مجید جلالی (سرمربی),بختیار رحمانی,[categoriy]

آکاایران: رحمانی: خدا می تواند بین من و جلالی فاصله بیندازد

آکاایران: کد خبر: 1462246/9 زمان: 19:50   1396/06/28 بازدید: 2,227

از حرکت من بد برداشت شد؛

رحمانی: خدا می تواند بین من و جلالی فاصله بیندازد

هافبک پیکان می گوید تیمش در بازی با پرسپولیس در تمام خطوط خوب بازی کرد.

به گزارش آکاایران: بختیار رحمانی در این باره به "ورزش سه" گفت: تیم خوب بازی کرد. می خواستیم بازی را ببریم و قبل از بازی هم به این موضوع فکر کرده بودیم. فکر می کنم بازی خوبی انجام دادیم و خدا رو شکر این نتیجه خوب رقم خورد. 


وی ادامه داد: اول فصل به ما خیلی سخت گذشت، چون توپ هایمان گل نمی شد. به هرحال وقتی تیمی نمی تواند گل بزند، همه مقصر هستند؛ ولی خدا را شکر با تمریناتی که انجام دادیم توانستیم نقاط ضعف مان را برطرف کنیم. مطمئنا هفته های آینده می توانیم بازی های بهتری انجام دهیم و از این هم بهتر نتیجه بگیریم.


او در مورد عملکرد خودش در این بازی هم گفت: نه من بلکه تمام بازیکنان مان در تمام خطوط عمکلرد خوبی داشتند. شما ببینید ما در این بازی در کارهای دفاعی عملکرد خوبی داشتیم و خیلی از پرسپولیسی ها توپ گرفتیم. می توانستیم در ضد حمله ها موقعیت بیشتری خلق کنیم؛ ولی تعدادمان کم بود. شاید اگر کمی دقت می کردیم می توانستیم نتیجه بهتری هم رقم بزنیم.


هافبک پیکان در مورد اتفاقی که در بازی با پرسپولیس در زمان تعویضش افتاد هم گفت: خدا شاهد است اتفاقی نیفتاد. در آن صحنه آقا مجید به من گفت سر جایت بایست و من هم با دست گفتم باشد؛ اما چون هوادار زیاد بود و تحت فشار بودیم از حرکت من بد برداشت شد. 


او در مورد رابطه اش با جلالی هم می گوید: رابطه من خارج از فوتبال با آقای جلالی و فرکی طور دیگری است و آنها در حق من پدری کردند. آقا مجید در سن 16 یا 17 سالگی به من بازی دادند و اصلا چنین بحث هایی بین ما نیست. واقعا فقط خدا می تواند بین من و آقا مجید جدایی بیندازد. خود آقا مجید دید که من در رختکن چقدر از برد پیکان خوشحال بودم. شاید یک لحظه عصبانی شدم؛ ولی همه چیز تمام شد و رفت. اگر از رفتار من بد برداشت شد از آقا مجید بازهم عذرخواهی می کنم.

.

منبع : varzesh3.com

رحمانی: خدا می تواند بین من و جلالی فاصله بیندازد گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات