.

تلنگر به هنگام پیکان به پرسپولیس؛ ایجاد انگیزه برای ادامه مسابقات لیگ! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تلنگر به هنگام پیکان به پرسپولیس؛ ایجاد انگیزه برای ادامه مسابقات لیگ! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تلنگر به هنگام پیکان به پرسپولیس؛ ایجاد انگیزه برای ادامه مسابقات لیگ!

آکاایران: سرخپوشان با یک شکست خانگی، برای ادامه مسابقات لیگ برتر مصمم تر خواهند بود.

به گزارش آکاایران: طرفداری- در آخرین روز از هفته ششم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی پذیرای تیم پیکان بود که در نهایت با یک گل، نتیجه را به تیم رقیب واگذار کرد.

سرخپوشان که پس از دیدار سنگین مقابل الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا و راهیابی به نیمه نهایی مسابقات این دیدار از هفته ششم را پیش روی خود می دیدند، با ترکیبی نوین مقابل پیکان مصمم صف آرایی کردند و البته در پایان، قافیه را به رقیب واگذار کردند.

پیش بینی برانکو ایوانکوویچ درباره احتمال "بحران زا" بودن دیدار مقابل پیکان در حالی تحقق یافت که بازیکنان پرسپولیس در دقایق ابتدایی این دیدار، خود را از پیش برنده دانسته و با غرور پای به میدان گذاشته بودند. در ادامه نیز با خستگی ناشی از دیدار طاقت فرسا مقابل الاهلی، نتوانستند بازی را برگردانده و پیروزی را از آن خود کنند. این شکست که رکورد شکست ناپذیری پرسپولیس در دیدار های خانگی پس از 16 ماه را باطل کرد، جنبه های مثبتی نیز برای شاگردان برانکو به همراه داشت. شاید مهمترین نکته مثبت این دیدار برای سرخپوشان، ایجاد انگیزه برای ادامه مسابقات لیگ برتر باشد.

پرسپولیس پس از قهرمانی مقتدرانه خود در لیگ شانزدهم که همراه با برجای گذاشتن رکورد های متنوع و شکستن طلسم های گوناگون بود، به گونه ای دچار اشباع و بی انگیزگی شده است. موضوعی که می توان آن را در استقبال کم هواداران این تیم از بازی های پرسپولیس در لیگ هفدهم نیز مشاهده کرد. جایی که در مقام مقایسه، هواداران در لیگ شانزدهم همواره ورزشگاه آزادی را برای رقیبان جهنم می کردند.

.

منبع : tarafdari.com

تلنگر به هنگام پیکان به پرسپولیس؛ ایجاد انگیزه برای ادامه مسابقات لیگ! گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
تبلیغات