زمان افتتاح ورزشگاه اختصاصی فولاد مشخص شد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زمان افتتاح ورزشگاه اختصاصی فولاد مشخص شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

زمان افتتاح ورزشگاه اختصاصی فولاد مشخص شد
,فولاد خوزستان,[categoriy]

آکاایران: زمان افتتاح ورزشگاه اختصاصی فولاد مشخص شد

آکاایران: کد خبر: 1460870/40 زمان: 17:51   1396/06/22 بازدید: 6,330

زمان افتتاح ورزشگاه اختصاصی فولاد مشخص شد

سرمربی فولاد خوزستان می گوید از نیم فصل این تیم به ورزشگاه تازه تاسیس فولادی ها منتقل می شود.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، ورزشگاه اختصاصی باشگاه فولاد خوزستان یکی از مدرن ترین ورزشگاه های فوتبال ایران محسوب می شود که به زودی افتتاح خواهد شد تا فولاد خوزستان بازی های خانگی خود در اهواز را در این ورزشگاه دلپذیر و جذاب برگزار کند.


سیروس پورموسوی سرمربی فولاد خوزستان درباره تاریخ افتتاح این ورزشگاه گفت: قرار بود این استادیوم را در آبان ماه به ما تحویل بدهند، اگر این اتفاق بیفتد ما می توانیم در نیم فصل دوم بازی های مان را در آنجا برگزار کنیم.


به این ترتیب به نظر می رسد فولاد آرنا بعد از ورزشگاه امام رضای مشهد دومین ورزشگاه مدرن و نوین فوتبال ایران است که به زودی به ورزشگاه های فوتبال ایران اضافه می شود. با این وجود، اما پورموسوی نگرانی هایی بابت فاصله طولانی این ورزشگاه تا شهر دارد. او در این باره می گوید: باید از مسئولان شهری هم بخواهیم که به برخی مشکلات این ورزشگاه توجه کنند. مسیر ورزشگاه فولادآرنا مسیر دوری است و ارگان هایی مانند اتوبوسرانی می توانند کار حمل و نقل هواداران به این ورزشگاه را راحت تر کنند. درست است که این ورزشگاه برای فولاد خوزستان است؛ اما فوتبال و مردم این استان بهره اش را می برند. مسیر این ورزشگاه مسیر بدی است و امیدوارم همه مسئولان دست به دست هم بدهند تا هوادار به آنجا بیاید چون ورزشگاه فاقد هوادار فایده ندارد.

.

منبع : varzesh3.com

زمان افتتاح ورزشگاه اختصاصی فولاد مشخص شد گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات