تغییر درخط دفاعی استقلال برای دیدار با پدیده/تبعید کریمی به نیمکت -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تغییر درخط دفاعی استقلال برای دیدار با پدیده/تبعید کریمی به نیمکت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دو شنبه, 30 مرداد 1396 | 04:15

تغییر درخط دفاعی استقلال برای دیدار با پدیده/تبعید کریمی به نیمکت

تغییر درخط دفاعی استقلال برای دیدار با پدیده/تبعید کریمی به نیمکت
,استقلال,منصوریان,لیگ برتر,[categoriy]

آکاایران: تغییر درخط دفاعی استقلال برای دیدار با پدیده/تبعید کریمی به نیمکت

عملکرد ضعیف یعقوب کریمی در ترکیب ثابت استقلال باعث شد تا منصوریان به فکر جانشین برای این بازیکن در پست دفاع چپ تیمش باشد.

مصدومیت میلاد زکی پور مدافع چپ آبی پوشان تبدیل به یک معضل برای استقلال و منصوریان شد. یعقوب کریمی بازیکن با تجربه آبی پوشان طی دو بازی جانشین مدافع جوان این تیم شد اما عملکرد ضعیف وی در این دو بازی باعث شد تا سمت چپ دفاعی استقلال تبدیل به پاشنه آشیل این تیم در خط دفاعی باشد.

به گزارش آکاایران: منصوریان برای دیدار هفته پنجم برابر پدیده قطعا در خط دفاعی تیمش تغییراتی ایجاد می کند و یک بازیکن نوین را به جای کریمی در سمت چپ خط دفاعی به کار خواهد گرفت. آرمین سهرابیان بازیکن جوان آبی پوشان و داریوش شجاعیان بازیکن تکنیکی و شیرازی این تیم کاندیداهای حضور در سمت چپ خط دفاعی هستند.

سرمربی استقلال تا قبل از سه شنبه از بین سهرابیان و شجاعیان یکی را بعنوان مدافع چپ نوین تیمش مقابل پدیده روانه میدان می کند.

آبی پوشان در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۸ سه شنبه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم پدیده هستند. این تیم در هفته چهارم با یک گل مغلوب سایپا شد و پدیده نیز در همین هفته در خانه خود با نتیجه ۲-۲ مقابل استقلال خوزستان متوقف شد.

کد خبرنگاری
493126
تهیه و تنظیم توسط:
شاهین فرحبخش
.

منبع : 24khabar.com

تغییر درخط دفاعی استقلال برای دیدار با پدیده/تبعید کریمی به نیمکت گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات