قراب: فوتبال بدون نتیجه قشنگ نیست/منصوریان قول داد نتیجه بگیرد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قراب: فوتبال بدون نتیجه قشنگ نیست/منصوریان قول داد نتیجه بگیرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دو شنبه, 30 مرداد 1396 | 03:49

قراب: فوتبال فاقد نتیجه قشنگ نیست/منصوریان قول داد نتیجه بگیرد

,منصوریان,منصوریان,استقلال,[categoriy]

آکاایران: قراب: فوتبال فاقد نتیجه قشنگ نیست/منصوریان قول داد نتیجه بگیرد

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان جواد قراب پس از خروج از نشست هیئت مدیره استقلال اظهار داشت: در ابتدا صحبت هاى منصوریان را در نشست امروز شنیدیم و به هر حال سرمربى تیم مشکلاتى داشت و ما هم مسائل درون تیمى بود که به او اعلام کردیم. منصوریان قول داد از بازى بعدى نتایج خوبى بگیرد.

به گزارش آکاایران: او ادامه داد: هیئت مدیره هم در جلسه امروز قرار شد حمایت هاى لازم را داشته باشد تا تیم روند رو به رشد خودش را در پیش بگیرد.

او در مورد اینکه اگر تیم نتیجه نگیرد وضعیت منصوریان چه می‌شود، گفت: من خودم سال ها فوتبالیست بودم و بازی می‌کردم و این حرف‌ها زیاد درست نیست. درست نیشت براى منصوریان شرط و شروط بگذاریم. منصوریان عضو خانواده استقلال است و للبلوتونیوم شود براى او شرط بگذاریم. هواداران انتظار دارند اما مگر منصوریان بدش می‌آید تیم نتیجه بگیرد؟ همه ما از نتایج ناراضی هستیم اما اینکه بگویید اگر تیم نتیجه نگیرید چه می‌شود، قشنگ نیست.

قراب در مورد ناراحتى هواداران و اینکه کاسه صبرشان لبریز شده افزود: اینکه مى گویند منصوریان بازى بعدى نتیجه نمى گیرد درست نیست و مطمئنا کاسه صبر ما هم لبریز نمی‌شود چون همه ما براى همین باشگاه هستیم. نباید بخاطر یک بازی منصوریان از تیم جدا شود. شاید او بازی سه شنبه را ببرد و دو بازی بعد را ببازد در آن موقع صورت پس باز باید بگوییم کاسه صبر هواداران لبریز شده است؟

قراب بیان کرد: در فوتبال باید نتیجه گرفت و فوتبال فاقد نتیجه قشنگ نیست. در حال حاضر منصوریان نیاز به حمایت دارد. درست ٢ سال پیش زمانی که پرویز مظلومی و پورحیدری خدا بیامرز هم بودند همین حمایت را از آنها کردم.

او افزود: به طور حتم فردى از باخت راضی نیست و به همین دلیل من از تمام هواداران می‌خواهم اتفاقات روز پنجشنبه را فراموش کنند و سه شنبه برای حمایت از تیم به ورزشگاه بیایند. بابت اتفاقات پنجشنبه هم من از آنها عذرخواهی می‌کنم.

قراب در مورد اینکه منصوریان خواسته هایى داشته اظهار داشت: مشکلاتى که منصوریان اعلام کرد همه درست بود و او گفت زمین تمرین خوب ندارد و ورزشگاه ثابت ندارد و بازیکنان پولی نگرفته اند و آنها فاقد پول بازی می‌کنند.

او ادامه داد: انشاله پس از بازی با پدیده 30 درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت می‌شود.

قراب در مورد دربی شهریور در آلمان گفت: این مساله را نشنیده‌ام و شاید از طریق رسانه‌ها مطالبی مطرح شده است اما چنین چیزى صحت ندارد.

صحبت های قراب درباره منصوریان

کد خبرنگاری
163500
تهیه و تنظیم توسط:
آیدین میرزایی
.

منبع : 24khabar.com

قراب: فوتبال بدون نتیجه قشنگ نیست/منصوریان قول داد نتیجه بگیرد گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات