.

صف آرایی خارجی های محبوب برابر ژنرال - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد صف آرایی خارجی های محبوب برابر ژنرال ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

صف آرایی خارجی های محبوب برابر ژنرال
,لوسیانو پریرا ,مگنو باتیستا داسیلوا,صنعت نفت آبادان,[categoriy]

آکاایران: صف آرایی خارجی های محبوب برابر ژنرال

آکاایران: کد خبر: 1455811/41 زمان: 20:13   1396/05/30 بازدید: 4,005

صف آرایی خارجی های محبوب برابر ژنرال

امیرقلعه نویی سرمربی تیم ذوب آهن روز آینده برابر تیمی قرار خواهد گرفت که چهار بازیکن خارجی در اختیار دارد که 2 نفر از آنها سابقه ی کار کردن با قلعه نویی را دارند.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، صنعت نفت آبادان با سرمربیگری فراز کمالوند یکی از تیم های لیگ هفدهم است که بازیکنان خارجی با کیفیتی را در اختیار دارد.


لوسیانو پریرا ملقب به شیمبا در خط تهاجمی این تیم حضور دارد و جاسم کرار، آگوستو سزار و مگنو باتیستا هم سه بازیکن خط میانی این تیم هستند که ترکیب خوبی را در کنار یکدیگر در تیم برزیلی فوتبال ایران شکل داده اند.


ذوب آهن روز آینده باید در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف صنعت نفت برود و جالب اینکه هر چهار بازیکن خارجی این تیم به نحوی با امیر قلعه نویی ارتباط داشته اند.
جاسم کرار که در استقلال تهران و تراکتورسازی با وجود تمام حواشی که به همراه داشته، شاگرد قلعه نویی بوده و آگوستو سزار هم در مقطعی شاگرد قلعه نویی در تراکتورسازی بود.


دو خارجی دیگر فعلی صنعت نفت یعنی مگنو باتیستا و شیمبا هم دو بازیکنی هستند که به واسطه ی چند سال حضور در فوتبال ایران و به خصوص شهر تبریز، در پنجره ی تابستانی مورد توجه قلعه نویی قرار داشتند ولی در نهایت کمالوند که فصل گذشته نیز آنها را در گسترش فولاد در اختیار داشت، توانست آنها را متقاعد کند که یک فصل دیگر با او کار کنند.
در 4 دیدار گذشته بازیکنان خارجی صنعت نفت 4  بار برای این تیم گلزنی کرده اند؛ شمیا دو بار، آگوستو یک بار و کرار هم یک پنالتی را در پیروزی برابر استقلال تبدیل به گل کرد تا نقش اساسی در نتایج خوب صنعت در شروع لیگ دارا باشند.


قلعه نویی برای کسب امتیاز در گرمای آبادان پیش از هر چیزی باید به خط دفاعی اش نحوه ی تقابل با بازیکنان خارجی صنعت نفت را گوشزد کند که به خوبی نیز از آنها شناخت دارد.

 

.

منبع : varzesh3.com

صف آرایی خارجی های محبوب برابر ژنرال گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
تبلیغات