.

تکذیب مذاکره استقلال با مربیان خارجی  - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تکذیب مذاکره استقلال با مربیان خارجی  ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تکذیب مذاکره استقلال با مربیان خارجی 
,استقلال تهران,[categoriy]

آکاایران: تکذیب مذاکره استقلال با مربیان خارجی 

آکاایران: کد خبر: 1455633/35 زمان: 11:45   1396/05/30 بازدید: 4,133

تکذیب مذاکره استقلال با مربیان خارجی 

نتایج ناامیدکننده استقلال در هفته های ابتدایی شایعات زیادی پیرامون مذاکره باشگاه تهرانی با مربیان خارجی را نقل محافل فوتبالی کرد.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، دومین شروع ضعیف استقلال در لیگ برتر باز هم با علیرضا منصوریان رقم خورد تا کسب 4 امتیاز از 12 امتیاز ممکن باعث رقم خوردن شایعات فراوانی پیرامون تغییرات زودهنگام در کادر فنی شود و پای مذاکره استقلالی ها با چند مربی خارجی از جمله آلمانی به میان کشیده شود. موضوعی که با واکنش سریع سران استقلال روبرو و تمامی این شایعات تکذیب شد.


رضا افتخاری مدیرعامل استقلال در ادامه حمایت های خود از منصوریان هرگونه مذاکره با مربی خارجی را تکذیب و گفت:« هیچ صحبتی با هیچ مربی چه خارجی چه داخلی نداشته ام به منصوریان اعتماد داریم و از او حمایت خواهیم کرد و مطمئن هستیم که او می تواند استقلال را به جایگاه واقعی اش برساند. سرمربی استقلال هم در نفت هم فصل گذشته نشان داد که مربی با دانشی است ومی تواند استقلال را به روزهای اوج بازگرداند».


پیش از نشست دیروز هیات مدیره استقلال شایعات فراوانی پیرامون مذاکره باشگاه تهرانی با مربیان خارجی به گوش رسید که از جمله این مربیان می توان به اولی اشتیلیکه سرمربی برکنار شده کره جنوبی اشاره کرد که مطرح شدن این نام کمی عجیب و غیرمنتظره بود.

.

منبع : varzesh3.com

تکذیب مذاکره استقلال با مربیان خارجی  گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
تبلیغات