محمد جمشیدی پس از غلبه بر کره جنوبی:هنوز مسابقات تمام نشده است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد محمد جمشیدی پس از غلبه بر کره جنوبی:هنوز مسابقات تمام نشده است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: یک شنبه, 29 مرداد 1396 | 07:37

محمد جمشیدی پس از غلبه بر کره جنوبی:هنوز مسابقات تمام نشده است

محمد جمشیدی پس از غلبه بر کره جنوبی:هنوز مسابقات تمام نشده است
,ملی پوش,محمد,جمشیدی,[categoriy]

آکاایران: محمد جمشیدی پس از غلبه بر کره جنوبی:هنوز مسابقات تمام نشده است

ملی پوش بسکتبال با اشاره به جریان دیدار با کره جنوبی که در نهایت منجر به صعود به فینال شد، گفت: مسابقات تمام نشده و باید به فکر استرالیا باشیم.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، محمد جمشیدی در نشست خبری پس از دیدار با کره جنوبی در مرحله نیمه نهایی کاپ آسیا اظهار کرد: بازی را خیلی خوب شروع کردیم اما در کوارتر دوم و سوم تمرکزی در دفاع نداشتیم و کره نیز با اختلاف امتیاز ایجاد شده تمام توانش را روی شوت گذاشت. شوت های آنها وارد سبد می شد و اختلاف امتیاز کاهش یافت کرد.

به گزارش آکاایران: ‏وی ادامه داد: بازی واقعا دشوار بود و ما از کوارتر چهارم به خودمان آمدیم و تواسنتیم برنده شویم. تمام بازیکنان خوب بودند و اوشین و سجاد هم که به تیم اضافه شدند خیلی خوب شدیم و به برتری رسیدیم.

جمشیدی درباره دیدار با استرالیا نیز گفت: بازی سختی است اما تورنمنت برای ما تمام نشده و باید در دیدار فردا هم با قدرت وارد میدان شویم. تمام تلاشمان را می کنیم تا در این دیدار هم عملکرد خوبی داشته باشیم.

کد خبرنگاری
163259
تهیه و تنظیم توسط:
پدرام منصوری
.

منبع : 24khabar.com

محمد جمشیدی پس از غلبه بر کره جنوبی:هنوز مسابقات تمام نشده است گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات