.

کونته: اول یا دوم شدن در گروه خیلی فرقی ندارد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کونته: اول یا دوم شدن در گروه خیلی فرقی ندارد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کونته: اول یا دوم شدن در گروه خیلی فرقی ندارد
,آنتونیو کونته (سرمربی),اتلتیکو مادرید,چلسی,[categoriy]

آکاایران: کونته: اول یا دوم شدن در گروه خیلی فرقی ندارد

آکاایران: کد خبر: 1478669/42 زمان: 21:58   1396/09/13 بازدید: 3,500

کونته: اول یا دوم شدن در گروه خیلی فرقی ندارد

آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی علاقمند است تیمش به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی لیگ قهرمانان صعود کند.

 

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، چلسی فردا شب در شرایطی میزبان اتلتیکومادرید است که صعودش قطعی شده اما برای صدرنشینی به 3 امتیاز این بازی نیاز دارد.

 

دیدار برابر اتلتیکومادرید: "من فکر می کنم بازی مهمی پیش روی ما است زیرا برابر اتلتیکو مادرید بازی می کنیم و آنها در گذشته نشان داده اند که تیمی مهم در این مسابقات هستند. ما باید بازی خوبی ارائه دهیم تا اعتماد به نفسمان افزایش یافته و صدرنشینی خود را در گروه قطعی سازیم.

 

 

,آنتونیو کونته (سرمربی),اتلتیکو مادرید,چلسی,[categoriy]

 

 

البته اگر اول شویم ممکن است با تیم هایی مانند رئال مادرید، بایرن مونیخ یا یوونتوس مواجه شوید و اول یا دوم شدن در گروه خیلی فرق نمی کند. مهمترین نکته برای ما این است که به مرحله بعدی برسیم، اما برای افزایش اعتماد به نفس علاقمندیم به عنوان تیم اول صعود کنیم."

 

قرعه کشی جام جهانی: "مطمئنا بازیکنانم را در جام جهانی حمایت خواهم کرد و به همین علت بازی بلژیک، انگلیس، برزیل و دیگر تیم ها مهم خواهد بود. من سعی خواهم کرد این بازی ها را تماشا کنم و فکر می کنم جالب است که بازیکنانم را در مقابل یکدیگر ببینم."

.

منبع : varzesh3.com

کونته: اول یا دوم شدن در گروه خیلی فرقی ندارد گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات