سمپدوریا 3- 2 یوونتوس؛ بازگشت ناتمام بانوی پیر - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سمپدوریا 3- 2 یوونتوس؛ بازگشت ناتمام بانوی پیر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: کد خبر: 1475014/42 زمان: 19:22   1396/08/28 بازدید: 6,694

سمپدوریا 3- 2 یوونتوس؛ بازگشت ناتمام بانوی پیر

سمپدوریا در خانه خود با برتری 2-3 شکست را به یوونتوس تحمیل کرد.

 

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، سمپدوریا موفق شد با ارائه نمایشی فوق العاده وبا گل های زاپاتا، توریرا و فراری با 3 گل در برابر گل های ایگواین و دیبالا در ثانیه های پایانی، قهرمان 6 فصل گذشته سری آ را مغلوب کند.

 

بازی با برتری یوونتوس آغاز شد و این تیم در همان دقیقه 2 و روی پاس برناردسکی و ضربه ایگواین می توانست به گل برسد اما شوت مهاجم یووه با فاصله اندک به بیرون رفت.

 

در ادامه رفته رفته سمپدوریا جریان بازی را در دست گرفت و می توانست در دقیقه 20 دروازه یووه را باز کند اما ضربه والی کوالیارلا راهی به دروازه نیافت.

 

 

,یوونتوس,[categoriy]

 

 

دقایقی بعد و روی ارسال کوادرادو، مانزوکیچ می توانست با ضربه ای آکروباتیک به شکل فوق العاده زننده گل اول باشد اما مدافعان سمپدوریا در آخرین لحظه مانع شدند.

 

در اواخر نیمه اول و روی پاس مانزوکیچ، خدیرا با ضربه ای محکم دروازه سمپدوریا را تهدید کرد اما شوت او با فاصله کمی به بیرون رفت تا 45 دقیقه اول با تساوی فاقد گل به پایان برسد.

 

 

,یوونتوس,[categoriy]

 

 

با شروع نیمه دوم باز هم بیانکونری کار را هجومی آغاز کرد و باز هم ایگواین از گوشه محوطه شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد که این بار هم بازیکنان حریف مانع شدند.

 

اما در دقیقه 52 این سمپدوریا بود که به گل رسید. دفاع عجیب مدافعان یووه باعث شد توپ در محوطه به زاپاتا برسد و او نیز با ضربه سر دقیق بالاتر از لیخشتاینر توپ را به گوشه دروازه شزنی فرستاد.

 

 

,یوونتوس,[categoriy]

 

 

بعد از دریافت گل یوونتوس به فکر جبران افتاد و خیلی سریع می توانست با ارسال پیانیچ و ضربه سر ایگواین به گل تساوی برسد که این اتفاق رخ نداد.

 

در دقیقه 67 خدیرا بهترین فرصت را برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه او با عکس العمل ویویانو همراه بود که باعث مصدومیت گلر سمپدوریا نیز شد.

 

 

,یوونتوس,[categoriy]

 

 

اما در دقیقه 72 سمپدوریا به گل دوم هم رسید. توریرا پشت محوطه صاحب فرصت شد و با ضربه ای دیدنی به گوشه دروازه برتری تیمش را 2 برابر کرد.

 

اما این پایان کار نبود و یوونتوس در دقیقه 80 گل سوم را نیز دریافت کرد. روی ارسال یک ضربه ایستگاهی، کوالیارلا در دهانه دروازه فراری را صاحب فرصت کرد تا او با ضربه ای دقیق زننده گل سوم باشد.

 

در ادامه یوونتوس 2 بار توسط دیبالا و کاستا می توانست اختلاف را کم کند اما بی دقتی مهاجمان یووه باعث شد این اتفاق رخ ندهد.

 

در ثانیه های پایانی یوونتوس صاحب یک ضربه پنالتی شد که ایگواین آن را تبدیل به گل کرد تا اختلاف به 2 گل برسد. این پایان کار نبود و دیبالا در دقیقه 93 با حرکتی انفرادی موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند اما دیگر تلاش بیانکونری نتیجه نداد تا در نهایت یووه 2-3 مغلوب سمپدوریا شد.

.

منبع : varzesh3.com

سمپدوریا 3- 2 یوونتوس؛ بازگشت ناتمام بانوی پیر گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات