حاجی بیگی: استعفای طاهری پذیرفته نشده است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حاجی بیگی: استعفای طاهری پذیرفته نشده است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دو شنبه, 29 آبان 1396 | 21:32

حاجی بیگی: استعفای طاهری پذیرفته نشده است

حاجی بیگی: استعفای طاهری پذیرفته نشده است
,برانکو,پرسپولیس,حاجی,[categoriy]

آکاایران: حاجی بیگی: استعفای طاهری پذیرفته نشده است

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ محمدرضا حاجی بیگی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره سوالی مبنی بر اینکه تصمیمی برای جایگزینی طاهری گرفته شده است یا خیر گفت‌: خیر. صراحتا می‌گویم که ما با هیچ شخصی و گروهی هنوز برای جایگزینی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس صحبتی نکرده‌ایم. طاهری چندین بار استعفاء کرده است، اما استعفای او پذیرفته نشده است. امروز هیچ صحبتی درباره این که طاهری از باشگاه خواهد رفت یا نه نشد. درباره جایگزینی طاهری نه باشگاه، نه وزارتخانه شخصی را انتخاب نکرده است. ما فقط تصمیم گرفتیم که گرشاسبی را به خاطر این که به مسائل باشگاه آشناست به سرپرستی باشگاه بگذاریم.

به گزارش آکاایران: او درباره بدهکاری باشگاه و ادعای علی دایی بیان کرد: قطعا کار‌هایی که باید انجام می‌شد صورت گرفته است. اگر پرونده‌ای که هم در این باره باز است، به خاطر قطعی نبودن رای صادره بوده است و کار‌هایی که باید می‌شده صورت گرفته است. دایی عضو خانواده پرسپولیس است و مشکلی با باشگاه ندارد و اگر انتظار و حقی دارند هنوز تعیین تکلیف نشده و باید در محاکم در این باره حکمی صادر شود تا باشگاه هم تعهدش را پرداخت کند.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره روند پیشرفت پرونده باشگاه ریزه اسپورت بیان کرد: طارمی حکمش مشخص است و امکان فرجام برای این حکم هم کم است. وکیل باشگاه درباره حق باشگاه در حال پیگیری است و فکر می‌کنم رای مثبتی بگیریم. باشگاه در کار‌های قانونی پشت سر بازیکنانش سفت و محکم می‌ایستد، اما درباره کار‌های غیرقانونی نمی‌توانیم اقدامی انجام دهیم.

حاجی‌بیگی در پاسخ به این سوال که چرا پرسپولیس با بازیکنی که می‌دانست با ریزه‌اسپورت قرارداد داشته قرارداد نوین امضا کرده است؟ گفت: کاملا این موضوع را رد می‌کنم. طبق بررسی‌های انجام شده طارمی قبلا با پرسپولیس قرارداد داشته و قرارداد بعدی با این بازیکن منعقد نشده است.

حاجی بیگی درباره مطالبات بازیکنان خارجی پرسپولیس نیز اظهار کرد: ما توانستیم بخشی از این بدهی‌ها را پرداخت کنیم البته این پرداخت‌ها تمام و کمال نبوده، اما به نسبت مواردی که مشخص کرده بودیم بخش زیادی از این بدهی‌ها پرداخت شده است. پرداخت‌هایی که فوری بود انجام شده و مشکلی در این زمینه موجود نیست.

او درباره تمدید قرارداد با برانکو نیز گفت: با برانکو نیز قرارداد تمدید خواهد شد. مذاکرات با او انجام شده و صحبت‌های‌مان را با برانکو انجام داده‌ایم. خود برانکو علاقه‌مند است که در پرسپولیس بماند. هیات مدیره هم با این موضوع موافق است و هواداران هم از عملکرد او راضی هستند پس مشکلی در این رابطه موجود نیست.

عضو هیئت رئیسه باشگاه پرسپولیس درخصوص مذاکره برانکو اظهار کرد: در همه مسائل هیئت مدیره و خود وزارتخانه حرف اول را می‌زند. وقتی هیئت مدیره مصوبه‌ای را تعیین کند، مدیریت موظف است که آن مصوبه را دنبال کند. حالا اگر مدیرعاملی باشد یا نباشد، فرقی نمی‌کند. پیش از این هم خود آقای طاهری پیگیر تمدید قرارداد با برانکو بوده‌اند و توافقات انجام شده است.

او درباره بیرانوند خاطر نشان کرد: اصلا درباره رفتن بیرانوند صحبتی نشده است. باید این صحبت‌ها به صورت مکتوب مطرح شود و کادر فنی مشخص کند که بیرانوند می‌خواهد از پرسپولیس برود، اما هیچ موضوعی هنوز مطرح نیست. حتی آن تیمی هم که گفته می‌شد به دنبال جذب بیرانوند است اعتراف کرد که ما چنین موضوعی را مطرح نکردیم.

اظهارات حاجی بیگی درباره آخرین وضعیت پرسپولیس

کد خبرنگاری
493126
تهیه و تنظیم توسط:
شاهین فرحبخش
.

منبع : 24khabar.com

حاجی بیگی: استعفای طاهری پذیرفته نشده است گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات