کونته: هرگز از اخراج شدن نمی ترسم - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کونته: هرگز از اخراج شدن نمی ترسم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کونته: هرگز از اخراج شدن نمی ترسم
,چلسی,آنتونیو کونته (سرمربی),[categoriy]

آکاایران: کونته: هرگز از اخراج شدن نمی ترسم

آکاایران: کد خبر: 1469098/42 زمان: 22:55   1396/07/29 بازدید: 7,332

کونته: هرگز از اخراج شدن نمی ترسم

آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی در مورد احتمال اخراج از چلسی در فصل جاری صحبت کرد.

 

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، اگر چلسی امروز قادر به بازگشت برابر واتفورد نبود سومین باخت متوالی را در لیگ متحمل شده و اوضاع برای کونته دشوار تر می شد.

 

کونته گفت: "صادقانه بگویم فشار زیادی را حس نمی کنم؛ اما احساسم به گونه ای نیست که باشگاه در آستانه اخراج کردن من است و صادقانه من چنین فشاری را احساس نمی کنم و به کارم اعتماد دارم.

 

 

,چلسی,آنتونیو کونته (سرمربی),[categoriy]

 

 

من سعی می کنم که همه چیز را برای باشگاهی که در آن کار می کنم به بهترین شکل حفظ کنم. من فصل گذشته نیز این کار را انجام دادم و این وظیفه را در کنار کادر فنی خودم در این فصل هم انجام می دهم.

 

صادقانه بگویم هرگز نگران اخراج شدن نیستم و از آن ترسی ندارم. اگر فشاری حس می کنم برای راضی بودن هواداران است، زیرا طرفداران ما به من و بازیکنانم نشان داده اند که صبر زیادی دارند و آنها همیشه می خواهند ما را در هر بازی به سمت جلو سوق دهند.

 

پس این تنها فشاری است که روی من است و دیگر احساسات مهم نیست، زیرا در شغل ما طبیعی است و وقتی من به خانه می روم خوشحال هستم، زیرا می دانم 150 درصد توان را برای چلسی گذاشته ام و بازیکنانم نیز همین کار را می کنند."

.

منبع : varzesh3.com

کونته: هرگز از اخراج شدن نمی ترسم گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات