پاشازاده: استقلال و نساجی ضد فوتبال بازی نکردند؛ باید طرز حرف زدن و حرفه ای گری را یاد بگیریم - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پاشازاده: استقلال و نساجی ضد فوتبال بازی نکردند؛ باید طرز حرف زدن و حرفه ای گری را یاد بگیریم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پاشازاده: استقلال و نساجی ضد فوتبال بازی نکردند؛ باید طرز حرف زدن و حرفه ای گری را یاد بگیریم

آکاایران: سرمربی نساجی قائم شهر پس از باخت نساجی با استقلال اعتقاد دارد مردم باید قضاوت کنند که داوری درست بوده یا نه!

به گزارش آکاایران: طرفداری- نساجی قائم شهر علیرغم بازی پایاپای با استقلال تهران در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مقابل استقلال مغلوب شد. مهدی پاشازاده می گوید داوران باید طرز حرف زدن و حرفه ای گری را یاد بگیرند.

به نقل از تسنیم، مهدی پاشازاده درباره شکست 2 بر یک تیمش برابر استقلال گفت:

بازی قشنگ و سنگینی بود. دو تیم ضد فوتبال بازی نکردند و در کل از بازی لذت بردیم. امیدوارم هواداران هم لذت برده باشند.

وی در خصوص اینکه پیش از این گفته بود قبل آغاز بازی به سمت نیمکت استقلال نخواهد رفت و این کار را هم نکرد، گفت:

بله، من گفته بودم و قبل از بازی هم به سمت نیمکت استقلال نرفتم. هیچ دلیلی ندارد که برای نیمکت حریف گل و شیرینی ببریم و برایش آرزوی موفیت کنم، نه؛ موفقیت برای من است. بعد از بازی دیدید که تبریک هم گفتیم برای استقلال آرزوی موفقیت کردیم، اما اینکه قبل بازی بخواهیم به سمت نیمکت حریف برویم، عکس بگیریم و ...؛ اینها ادا است و من حال و حوصله ادا درآوردن ندارم.

سرمربی نساجی با اشاره به اتفاقات رخ داده در صحنه اخراج او از زمین، خاطرنشان کرد:

چیز خاصی نبود. من فقط گفتم تا توضیح ندهید، بیرون نمی رویم. به داور گفتم فقط بگویید چرا؟! متاسفانه این داوری ماست. من باخت هایم را هیچ وقت گردن داور نینداختم. 90 درصد الان می گویند داور بد بود و هزار بهانه دیگر، اما من باید در زمین مشکلم را حل کنم. داور که حتما تاثیرگذار بود، اما بگذارید مردم این را بگویند، نه ما یا کارشناسان داوری. یک سوت به ما بدهند، آن وقت ببینیم خودمان چه کاره ایم. ما باید مدل حرف زدن و حرفه گری را یاد بگیریم. متاسافانه داوران ما نمی توانند ارتباط بگیرند. انگار اینجا مدرسه است و هر کس بچه شلوغ مدرسه باشد، می گویند یک پای خود را بالا بگیرد. در آن صحنه خدا شاهد است که فقط گفتم «اِ». آن صحنه، فقط یک صحنه بیخود بود، من نه اعتراض کردم، نه سمت داور چهارم رفتم.

پاشازاده ادامه داد:

من خیلی از جاها را دیده ام. متاسفانه داوران چهارم ما تنش ایجاد می کنند، اگر کمی ملایم تر بگویند، ناخودآگاه آرام می شویم. داوران هم جای ما باشند، می فهمند. شما با این سوت ها با سرنوشت ما بازی می کنید.

وی با بیان اینکه بازیکنانش در نیمه دوم خیلی بهتر از نیمه اول بودند، یادآور شد:

متاسفانه بچه های ما در نیمه اول احترام زیادی قائل شدند و در اشتباهات فردی گل خوردیم، اما در نیمه دوم بهتر شدیم. اگر اتفاقات بچه گانه مانند اخراج من و برخی مسائل دیگر نبود، شاید بهتر از اینها هم می توانستیم بازی کنیم. در آن صحنه من فقط گفتم دلیلش را بگویید. حرف من این بود که این نوع برخورد بد است. در همه جای دنیا این است که داور یک دقیقه با بازیکن صحبت می کند و وقتی آرام شد به او کارت می دهد. شاید اگر داور امروز با من هم یک دقیقه صحبت می کرد، آرام می شدم. این علم روانشناسی است.

سرمربی نساجی تصریح کرد:

متاسفانه اینها شدند مدیر و ناظم و ما بچه دبستانی که یک چَک بزنند و پرده گوش مان پاره شود هم ایرادی ندارد. انگار ما از صف بیرون آمدیم، اما شرایط ما را درک کنید. شما باید آرامش را به نیمکت ها بدهید. فقط آمدند و می گویند «آقا بنشین»! فوتبال است، نمی شود که. من در آن صحنه هیچ چیزی نگفتم. فقط گفتم «اِ». من اعتراض هم نکردم.

پاشازاده در پاسخ به این سوال که «عملکرد کلی داور بازی استقلال - نساجی را چطور ارزیابی می کنید؟»، گفت:

داور کاری که باید می کرد را کرد.

وی با اشاره به حضور وینفرد شفر در استقلال، گفت:

من قبلاً هم گفتم که شفر هری پاتر نیست. باید به او امکانات بدهیم و صبر داشته باشیم، بعداً راجع به عملکردش قضاوت کنیم. الان خیلی زود است.

.

منبع : tarafdari.com

پاشازاده: استقلال و نساجی ضد فوتبال بازی نکردند؛ باید طرز حرف زدن و حرفه ای گری را یاد بگیریم گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات