کمالوند: جای میثاقیان به بازیکنم سیلی زدم! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کمالوند: جای میثاقیان به بازیکنم سیلی زدم! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کمالوند: جای میثاقیان به بازیکنم سیلی زدم!
,صنعت نفت آبادان,فراز کمالوند (سرمربی),[categoriy]

آکاایران: کمالوند: جای میثاقیان به بازیکنم سیلی زدم!

آکاایران: کد خبر: 1468554/39 زمان: 18:54   1396/07/27 بازدید: 5,699

اعتراضم به داور به دلیل اخطارهای پرتعداد بود

کمالوند: جای میثاقیان به بازیکنم سیلی زدم!

سرمربی تیم نفت آبادان اعلام کرد تیمش در فشار شدید هواداران توانسته 3 امتیاز را مال خود کند.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، فراز کمالوند در نشست خبری بعد از پیروزی تیمش مقابل سیاه جامگان عنوان کرد: بازی خوبی بود, خیلی پرفشار و فیزیکی. خوشحالم اولین تیمی هستیم که توانستیم در این ورزشگاه سه امتیاز را بگیریم. در 20 دقیقه ابتدایی نیمه اول نمی خواهم بگویم داور به سود حریف گرفت، اما می توانست دقت بیشتری داشته باشد.


وی ادامه داد: هر چقدر بازی جلو می رفت، تماشاگران مشهدی فشار می آوردند. ما امسال دو بازی برگزار کردیم که فشار تماشاگران آنها از بازی با استقلال و پرسپولیس بیشتر بود. یکی بازی با پارس جنوبی در جم و دیگری بازی امروز. تماشاگران در ورزشگاه امام رضا (ع) مشرف به زمین بودند و بازی در این فشار سخت بود. در کل به بازیکنانم تبریک می گویم که سه امتیاز شیرین را گرفتند. فکر کنم تا رده پنجم یا ششم جدول بالا آمدیم. شاکر آقا امام رضا (ع) هستیم که در این ورزشگاه سه امتیاز را کسب کردیم.


سرمربی نفت آبادان درباره اعتراض خود به عملکرد داور مسابقه بیان کرد: آگوستو بازیکن ما را فاقد توپ زدند و باید بازیکن حریف مستقیماً اخراج می شد. در پنالتی سیاه جامگان، اگر فرض بگیریم که توپ به دست بازیکن ما برخورد کرده است، فاصله یک متر بوده. بازیکن ما چه عکس العملی را می توانست نشان دهد؟! در ادامه اعتراض ما بیشتر به کارت زردهای داور بود، چرا که بازی نبود که این همه کارت داشته باشد. فکر کنم 9 یا 10 کارت زرد از سوی داور به بازیکنان داده شد. در نیمه دوم اما، اعتراضی به داور نداشتیم.


کمالوند درباره سیلی که به بازیکن خود، حسین ساکی زد، گفت: در نیمه دوم، ساکی وقتی به زمین آمد، تحت تأثیر جو بازی قرار گرفت. یک ضربه به او زدم تا سرحال شود! این کار را از اکبر آقا میثاقیان یاد گرفتم که جایش امروز خالی بود.

.

منبع : varzesh3.com

کمالوند: جای میثاقیان به بازیکنم سیلی زدم! گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات