پیش بازی موناکو - بشیکتاش؛ نیاز مبرم شگفتی سازان فصل گذشته به کسب سه امتیاز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پیش بازی موناکو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دو تیم موناکو و بشیکتاش در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2017/18 به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

تاریخ و زمان بازی
تاریخ زمان مکان داور
25 مهر 1396 22:15 استادیوم لویی دوم شهر موناکو میلوراد ماژیچ (صربستان)
وضعیت دو تیم

به گزارش آکاایران: قهرمانان فرانسه و ترکیه، سه شنبه شب در دیدار سوم خود در گروه G لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

موناکو که برای هشتمین بار حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را تجربه می کند، به عنوان میزبان این دیدار، نیاز فراوانی به سه امتیاز این دیدار دارد. تیمی که از دو دیدار گذشته اش فقط یک امتیاز کسب نموده است و شکست در این دیدار می تواند این تیم را به سمت حذف از مرحله گروهی بکشاند. در حالی که فصل گذشته با انجام بازی هایی درخشان و حذف تیم هایی همچون بروسیا دورتموند و منچسترسیتی تا مرحله نیمه نهایی مسابقات صعود کردند. موناکو پس از هفت دیدار متوالی فاقد شکست (6 پیروزی و 1 تساوی) در رقابت های اروپایی، در دو دیدار اخیر خانگی اش شکست خورده است. این تیم فقط در سه دیدار از 15 دیدار اخیر خانگی اروپایی اش شکست خورده است و 9 پیروزی و 3 تساوی کسب نموده است.

در سوی مقابل بشیکتاش قرار دارد که با وجود اینکه پیش از آغاز مسابقات از کمترین شانس برای صعود در این گروه برخوردار بود، موفق شده با کسب دو پیروزی متوالی مقابل پورتو و لایپزیش و با کسب 6 امتیاز در صدر جدول گروه قرار بگیرد. بشیکتاش در 10 دیدار اخیر خارج از خانه اش در مسابقات اروپایی، آمار 4 برد، 3 تساوی و 3 شکست را ثبت کرده است.

ترکیب احتمالی دو تیم از نگاه هواسکورد

پیش بازی موناکو
,[categoriy]

آکاایران: پیش بازی موناکو

استفان یووتیچ به دلیل مصدومیت بزرگترین غایب موناکو در این دیدار است و آنتیچ نوکان و گوکان توره نیز به دلیل مصدومیت بزرگترین غایبین بشیکتاش برای این دیدار هستند.

بهترین بازیکنان دو تیم از نگاه هواسکورد

,[categoriy]

دیدارهای رودررو

- این دو تیم برای اولین بار به مصاف یکدیگر خواهند رفت، اما هر دو باشگاه در فصل گذشته به مصاف باشگاه دیگری از کشور حریف فردای خود رفتند. موناکو در زمین فنرباحچه با نتیجه 2-1 شکست خورد، اما در زمین خود با نتیجه 3-1 از سد حریف عبور کرد. بشیکتاش نیز در تقابل با المپیک لیون در لیگ اروپا، ابتدا در زمین حریف با نتیجه 2-1 شکست خورد و سپس با نتیجه ای مشابه در ترکیه پیروز شد، اما در ضربات پنالتی این لیون بود که با پیروزی 7-6 راهی مرحله بعدی شد.

- موناکو در 8 جدالش در مقابل باشگاه های ترکیه ای، آمار 4 پیروزی، 1 تساوی و 3 شکست را ثبت کرده است.

- بشیکتاش در تمامی چهار سفرش به فرانسه، مغلوب باشگاه های فرانسوی شده است، دو گل به ثمر رسانده است و هشت بار دروازه اش باز شده است.

پیش بینی بازی از نگاه هواسکورد
,[categoriy]
2 - 2
,[categoriy]
.

منبع : tarafdari.com

پیش بازی موناکو گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات