تفاهمنامه همکای فدراسیون فوتبال ایران و روسیه امضا شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تفاهمنامه همکای فدراسیون فوتبال ایران و روسیه امضا شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: چهار شنبه, 19 مهر 1396 | 23:37

تفاهمنامه همکای فدراسیون فوتبال ایران و روسیه امضا شد

تفاهمنامه همکای فدراسیون فوتبال ایران و روسیه امضا شد
,جام جهانی,تفاهمنامه,همکای,[categoriy]

آکاایران: تفاهمنامه همکای فدراسیون فوتبال ایران و روسیه امضا شد

دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ایران با روسیه باعث امضای تفاهم همکاری میان آنها شد.

تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته در دیداری تدارکاتی در شر کازان روسیه به مصاف تیم ملی فوتبال روسیه رفت که این دیدار با تساوی یک به یک به پایان رسید. در حاشیه حضور کاروان تیم ملی فوتبال ایران، جلساتی میان محمدرضا ساکت دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران و مسئولان فدراسیون فوتبال روسیه برگزار شد تا توافقات لازم برای ادامه همکاری با آنها ایجاد شود.

به گزارش آکاایران: محمدرضا ساکت در گفت و گوی رادیویی خود ضمن تایید این مطلب اظهار داشت: جلسات مشترکی که داشتیم باعث امضای تفاهم نامه ای میان ایران و روسیه شود. قرار است تیم های پایه فوتبال ایران ضمن برگزاری اردوهای در کشور روسیه، تورنمنت های متعددی را در کشوری که میزبانی جام جهانی ۲۰۱۸ را بر عهده دارد برگزار کند. این تفاهم نامه در زمینه انتقال علم و فناوری، برگزاری امنیت، برگزاری کارگاه های آموزشی، تورنمنتهای مختلف، گسترش همکاری در فوتسال و فوتبال ساحلی و غیره منعقد شده است.

کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
.

منبع : 24khabar.com

تفاهمنامه همکای فدراسیون فوتبال ایران و روسیه امضا شد گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات