.

رئال بتیس بالومپی اس ای دی باشگاه فوتبالی است که در شهر سویا کشور اسپانیا قرار دارد. این باشگاه که در سال ۱۹۰۷ تأسیس شده است، فصل 2014-15 در لیگ دسته دوم باشگاه های اسپانیا، موسوم به لیگا آدلانته بازی می کرد.و موفق به قهرمانی در این دسته و صعود به لالیگا شد.

رئال بتیس در فصل ۰۸-۲۰۰۷، جشنی به مناسبت صدسالگی تأسیس باشگاه برگزار کرد. آن ها بعد از قرار گرفتن در مکان هجدهم فصل ۰۹-۲۰۰۸ لالیگا، به دسته پایین تر یعنی لیگا ادلانته سقوط کردند اما دو سال بعد با قهرمانی در آن رقابت ها به سطح اول فوتبال اسپانیا بازگشتند.اما آنهابازهم درسال 2013-14به دسته پایین ترسقوط کردند.اما دوباره فصل پیش 2014-15 به لالیگا بازگشتند. این باشگاه همچنین سابقه یک بار قهرمانی در لالیگا را دارد.

با وجود موفقیت های نه چندان زیاد باشگاه در کسب جام، رئال بتیس در فصل ۰۸-۲۰۰۷ در رده بندی پرتماشاگرترین تیم های اروپا در ردهٔ ۳۷اُم قرار گرفت.

در این بخش از سایت آکاایران برای شما جدیدترین اخبار رئال بتیس را آماده کرده ایم، با ما همراه باشید.

اخبار رئال بتیس,اخبار بتیس,تیم بتیس

اخبار رئال بتیس

گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
ورزشی

پیش بازی بارسلونا - رئال بتیس - اخبار ورزشی

ورزش سه: بارسلونا امروز در ورزشگاه خانگی خود میزبان رئال بتیس خواهد بود. شاگردان ارنستو والورده در حال حاضر با 24 امتیاز در صدر جدول لالیگا قرار گرفته اند و فرم خوبی دار
اخبار رئال بتیس، باشگاه رئال بتیس

اخبار رئال بتیس، باشگاه رئال بتیس

رئال بتیس بالومپی اس ای دی باشگاه فوتبالی است که در شهر سویا کشور اسپانیا قرار دارد. این باشگاه که در سال ۱۹۰۷ تأسیس شده است، فصل 2014-15 در لیگ
تبلیغات