اخبار فولاد خوزستان

اخبار باشگاه فوتبال فولاد خوزستان

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اخبار باشگاه فوتبال فولاد خوزستان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک فولاد%خوزستان را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان یکی از باشگاه های خوزستانی حاضر در لیگ برتر فوتبال ایران است که در چند سال اخیر توانسته با کشف و پرورش بازیکنان بومی و مستعد این استان و همچنین سایر استان های کشور، ضمن کسب عناوین مختلف در رقابت های فوتبال داخل کشور در رده های سنی مختلف، اعتبار ویژه ای برای خود کسب نماید. اخبار اعتراضات و مهمترین عناوین استان خوزستان را میتوانید در سایت آفتاب خوزستان مشاهده کنید . باشگاه فولاد خوزستان با داشتن مدارس حرفه ای فوتبال و با استفاده از دانش مربیان خارجی مانند وینگو بگوویچ، لوکا بوناچیچ و ملادن فرانچیچ توانست بازیکنان مطرحی مانند ایمان مبعلی، حسین کعبی، ابراهیم میرزاپور، جلال کاملی مفرد، بختیار رحمانی، پژمان منتظری، آرش افشین، اسماعیل شریفات و... را به فوتبال ایران معرفی کند. در جام ملت های آسیا ۲۰۰۴ در بازی تیم ملی ایران و کره جنوبی از ۶ ملی پوش فولاد ۵ نفر به زمین رفتند و پیروزی ۴-۳ را رقم زدند.

فولاد تاکنون دو مرتبه در فصل ۸۴-۱۳۸۳ و فصل ۹۳-۱۳۹۲ قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شده است. فولاد در فصل ۸۴-۱۳۸۳ با کسب ۶۴ امتیاز از ۳۰ بازی (۲/۱۳ امتیاز از هر بازی) مقتدرانه ترین قهرمانی در لیگ برتر ایران را کسب کرد.

این تیم همچنین سابقه خوبی در وارد کردن بازیکنان باکیفیت خارجی دارد. از میان بازیکنانی که از طریق این باشگاه به فوتبال ایران پای گذاشتند می توان به فابیو جانوآریو، عماد محمد رضا، لوسیانو پریرا آرماندو سا الویز نانگ و لئوناردو مساریچ اشاره کرد.

در این بخش از سایت آکاایران برای شما جدیدترین اخبار باشگاه فولاد خوزستان را آماده کرده ایم، با ما همراه باشید.

اخبار فولاد,اخبار فولاد خوزستان,اخبار فولاد مبارکه

اخبار تیم فولاد خوزستان


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله اخبار باشگاه فوتبال فولاد خوزستان شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

فولاد خوزستان

اخبار باشگاه فوتبال فولاد خوزستان گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات