اخبار اخبار آرسنال

اخبار آرسنال

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اخبار آرسنال ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک اخبار%آرسنال را کلیک نمایید و یا در دسته ورزشی از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

باشگاه فوتبال آرسنال در سال ۱۸۸۶ در محله وول ویچ واقع در جنوب شرقی لندن شکل گرفت و در سال ۱۸۹۳ میلادی برای اولین بار از جنوب انگلستان به فوتبال لیگپیوست. در سال ۱۹۱۳ میلادی آن ها به شمال شهر لندن در منطقه هایبری و ورزشگاه آرسنال نقل مکان کردند. در دهه ۱۹۳۰ میلادی آرسنال موفق به کسب پنج عنوان قهرمانی در چمپیونشیپ و دو قهرمانی در جام حذفی شدند. پس از یک دوره رکود در سال های پس از جنگ آن ها موفق به کسب قهرمانی در لیگ و جام حذفی (موسوم به دوبل) در فصل های ۷۱−۱۹۷۰، ۹۸-۱۹۹۷ و ۰۲-۲۰۰۱ شدند، همچنین در سال ۲۰۰۶ به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیدند.

باشگاه فوتبال آرسنال، یک باشگاه فوتبال انگلیسی در شمال شهر لندن است که موفق به کسب ۱۳ عنوان قهرمانی در لیگ دسته اول و لیگ برتر انگلستان، ۱۲ قهرمانی در جام حذفی فوتبال انگلستان و دو قهرمانی در جام اتحادیه فوتبال انگلستان شده است. آن ها رکورددار طولانی ترین مدت صدرنشینی بدون وقفه در لیگ فوتبال انگلیس و همچنین قهرمانی بدون شکست در یک فصل (۰۴-۲۰۰۳) می باشد.

در این بخش از سایت آکاایران برای شما جدیدترین اخبار تیم آرسنال انگلیس را آماده کرده ایم، با ما همراه باشید.

 

اخبار آرسنال
اخبار آرسنال,اخبار باشگاه آرسنال,آکاایران

اخبار آرسنال

اخبار آرسنال گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات