اخبار تنیس، مسابقات تنیس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اخبار تنیس، مسابقات تنیس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک اخبار تنیس را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تِنیس ورزشی راکتی است که بین دو نفر (سینگل) یا بین دو تیم دونفره (دوبل) بازی می شود. هر بازیکن راکتی دارد که دارای صفحه ای از شبکه توری است. بازیکن با این راکت، توپی لاستیکی با پوشش نمدی را به زمین حریف پرتاب می کند. بازیکنی (یا تیمی) که زودتر امتیاز نهائی را به دست آورد برنده است.

این ورزش نخست در بریتانیا و بیشتر میان اشراف زادگان رایج شد و سپس به سایر کشورهای انگلیسی راه یافت و اکنون در همه کشورها بازی می شود. به دلیل تجهیزات گران قیمت و زمین مناسب برای انجام این ورزش، هنوز هم تنیس به عنوان یکی از ورزش های گران قیمت شناخته می شود.

تنیس از ورزش های المپیک است. در برخی از کشورها به آن تنیس میدانی می گویند تا از ورزش دیگری بنام تنیس شاهی که در سالن و در زمینی بااندازه دیگری بازی می شود و همچنینتنیس روی میز (که در برخی کشورها با نام پینگ پنگ) جدا گردد.

بازی تنیس در نخست بدون راکت و با دست خالی و پس از آن با دستکش انجام می شد.

در این بخش از سایت آکاایران برای شما جدیدترین اخبار تنیس را آماده کرده ایم، با ما همراه باشید.

اخبار تنیس,ورزش تنیس,اخبار تنیس ویمبلدون

اخبار ورزش تنیس


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله اخبار تنیس، مسابقات تنیس شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

اخبار تنیس، مسابقات تنیس گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات