عاملان تیراندازی به اتوبوس در سیستان دستگیر شدند - آکا

آکاایران: عاملان تیراندازی به اتوبوس در سیستان دستگیر شدند

آکاایران عاملان تیراندازی به اتوبوس در سیستان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: عاملان تیراندازی به اتوبوس مسافربری ایرانشهر- بندرعباس با اشراف اطلاعاتی یگان های عملیاتی پلیس، در کمتر از ۴ ساعت دستگیر شدند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سردار حسین رحیمی اظهار داشت: شب گذشته یک دستگاه اتوبوس که از شهرستان ایرانشهر به مقصد بندرعباس در حرکت بود در 20 کیلومتری شهر بزمان یک تبعه بیگانه را به‌عنوان مسافر سوار می‌کند.

 

به گزارش آکاایران فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: پس از طی مسافتی افرادی ناشناس 3 گلوله به سمت اتوبوس شلیک می‌کنند که در پی آن تبعه بیگانه غیرمجاز بر اثر اصابت گلوله جان خود را از دست می‌دهد.

 

وی افزود: پس از وقوع این جرم بلافاصله تیم‌های عملیاتی و یگان‌های تکاوری پلیس به منطقه اعزام شده و با اشراف اطلاعاتی سرنخ‌هایی از دخالت یک سارق مسلح در این رابطه به‌دست می‌آورند.

 

رحیمی تصریح کرد: یگان‌های عملیاتی پلیس در یک عملیات غافلگیرانه بامداد امروز این سارق مسلح را به همراه یک تیغه کلاش و مهمات مربوطه دستگیر کردند.

 

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: کاراگاهان پلیس در ادامه رسیدگی به موضوع 4 سارق دیگر را به همراه یک قبضه سلاح جنگی، 4 دستگاه موتورسیکلت مسروقه و 2 دستگاه خودرو در این منطقه دستگیر کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: برابر بررسی‌های به‌عمل آمده و اخذ استعلامات فنی، یکی از این متهمان به جرم معاونت در قتل و حمل مواد مخدر تحت تعقیب مراجع قضایی بوده و تحقیقات تخصصی از این متهمان ادامه دارد.

.

منبع :

عاملان تیراندازی به اتوبوس در سیستان دستگیر شدند گردآوری توسط بخش خبرگزاری دانشجو سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات