راهپیمایی خانوادگی از جلوی لانه جاسوسی برگزار شد - آکا

آکاایران: راهپیمایی خانوادگی از جلوی لانه جاسوسی برگزار شد

آکاایران راهپیمایی خانوادگی از جلوی لانه جاسوسی برگزار شد

شهروندان تهرانی در همایش بزرگ راهپیمایی خانوادگی از جلوی لانه جاسوسی آمریکاتا میدان فلسطین، سالروز تسخیر سفارت رژیم اشغالگر قدس در تهران را گرامی داشتند.

 

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، شهروندان تهرانی در همایش بزرگ راهپیمایی خانوادگی از جلوی لانه جاسوسی آمریکاتا میدان فلسطین، سالروز تسخیر سفارت رژیم اشغالگر قدس در تهران را گرامی داشتند.

به گزارش آکاایران در این راهپیمایی که اقشار مختلف مردم تهران بویژه فعالان حوزه حمایت از ملت مظلوم فلسطین و مبارزه با صهیونیسم حضور داشتند، شرکت کنندگان با سر دادن شعارهای ضد آمریکای و ضد صهیونیستی خشم و نفرت خود را از سیاستهای آمریکاو رژیم صهیونیستی علیه ملتهای مظلوم دنیا بویژه ملت مظلوم فلسطین ابراز داشتند.

 

شرکت کنندگان در راهپیمایی، پارچه نوشته‌هایی با خود حمل می‌کردند که بر روی آن به زبان‌های عربی، فارسی و انگلیسی «همه برای فلسطین» نوشته شده بود.

این راهپیمایی در آستانه برگزاری ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین (سوم اسفند) و با هدف همبستگی با ملت مظلوم فلسطین برگزار شد.

 

در این راهپیمایی که به میدان فلسطین ( محل استقرار سفارت فلسطین) ختم شد، امیر خجسته نماینده مجلس شورای اسلامی، ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین و حجت الاسلام میثم امرودی رئیس کمیته فرهنگی ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین (که در 3 اسفند 1395 برگزار می‌شود) سخنرانی کردند.

.

منبع :

گردآوری توسط بخش خبرگزاری دانشجو سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات