کنفرانس فلسطین در یکی از حساس ترین شرایط منطقه ای در ایران برگزار خواهد شد - آکا

آکاایران: کنفرانس فلسطین در یکی از حساس ترین شرایط منطقه ای در ایران برگزار خواهد شد

آکاایران کنفرانس فلسطین در یکی از حساس ترین شرایط منطقه ای در ایران برگزار خواهد شد

رئیس کمیته علمی-سیاسی ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین گفت: امروز ما با واقعیت های تلخی در صحنه بین المللی مواجه هستیم و خشونت، افراط گری و جنگ های نیابتی در منطقه هر روز بیشتر از بیش اتفاق می افتد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، کاظم جلالی نماینده مردم تهران و سخنران کنفرانس بین‌المللی فلسطین طی سخنانی در پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران اظهار داشت: روزهای سوم و چهارم اسفند ماه کنفرانس بین‌المللی حمایت از مردم فلسطین به همت مجلس شورای اسلامی در شهر تهران برگزار خواهد شد.

 

به گزارش آکاایران وی با طرح این سؤال که چرا و چه ضرورتی دارد در این شرایط چنین کنفرانسی برگزار شود،؛ افزود: امروز ما با واقعیت‌های تلخی در صحنه بین‌المللی مواجه هستیم. از طرفی کامیابی‌ها و فرصت‌هایی داریم که اگر اینها را بازخوانی کنیم بی‌تردید این کنفرانس در یکی از حساس‌ترین شرایط منطقه‌ای و بین‌المللی تشکیل می‌شود.

 

رئیس کمیته علمی-سیاسی ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین همچنین تصریح کرد: واقعیت تلخ امروز ما آشوب منطقه‌ای غرب آسیا است که در دنیا مشاهده می‌کنیم. منطقه غرب آسیا خاستگاه جهان اسلام است که اکثریت آن مسلمان هستند که در چنین شرایطی واقعیت‌های تلخی می‌بینیم.

 

جلالی بر همین اساس تصریح کرد: امروز جهان اسلام با اسفبارترین‌ بی‌ثباتی‌ها مواجه است. خشونت، افراط‌گری، جنگ‌های نیابتی در منطقه هر روز بیشتر از بیش اتفاق می‌افتد و قربانی اصلی خشونت تروریسم ملت‌های مظلوم مسلمان هستند. 

.

منبع :

گردآوری توسط بخش خبرگزاری دانشجو سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات