تحقق یک حرکت همه جانبه بین المللی علیه ترور در همه نقاط جهان الزامی است - آکا

آکاایران: تحقق یک حرکت همه جانبه بین المللی علیه ترور در همه نقاط جهان الزامی است

آکاایران تحقق یک حرکت همه جانبه بین المللی علیه ترور در همه نقاط جهان الزامی است

قاسمی با یادآوری مسئولیت همه کشورها و سازمان های بین المللی در این زمینه اظهار داشت: لازم است حرکتی گسترده و جهانی علیه ترور، خشونت و افراطی گری بر پا شود و همه دولت ها و ملت های صلح جو بدان بپیوندند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، به دنبال عملیات تروریستی و انتحاری شب گذشته در ایالت سند پاکستان که دهها کشته و مجروح بر جای گذاشت، بهرام قاسمی سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکومیت شدید اینگونه حملات بیرحمانه و وحشیانه، با دولت، ملت و  تمامی بازماندگان قربانیان این جنایت هولناک ابراز همدردی کرد.

 

به گزارش آکاایران قاسمی خاطر نشان کرد: استفاده ابزاری از ترور و دهشت افکنی برای تامین اغراض سیاسی، پلید ترین شیوه در سپهر سیاست است که منطقه و جهان را ناآرام، نا امن و بی ثبات کرده است. امروز  وقت آن است جهان و جهانیان بیش از گذشته به خود آیند و با اقدامات عملی و هماهنگ و بدور از استاندارد های دو گانه برای همیشه سایه شوم ترور و کشتار بی گناهان را از سر بشریت دور نماید.  جهان باید بداند و بخاطر داشته باشد که جان تمامی انسان ها در همه نقاط جهان به یک میزان ارزشمند است.

 

سخنگوی وزارت امور خارجه با یادآوری مسئولیت همه کشورها و سازمان های بین المللی در این زمینه افزود: لازم است حرکتی گسترده  و جهانی علیه ترور، خشونت و افراطی گری بر پا شود  و همه دولتها و ملت های صلح جو بدان بپیوندند.

 

 وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همانگونه که در گذشته مطرح کرده، معتقد است راه نجات جهانیان و ممانعت از یک بی ثباتی که همه را با هم  در خود فرو خواهد برد، مقابله بی امان با این بلیّه قرن و اجماع جهانی علیه افراطی گری و تروریسم و خشکاندن ریشه های فرهنگی آن است و در این زمینه همچنان آماده همراهی و همکاری در این هدف مقدس  است.

.

منبع :

تحقق یک حرکت همه جانبه بین المللی علیه ترور در همه نقاط جهان الزامی است گردآوری توسط بخش خبرگزاری دانشجو سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات