قائدشرف: صداقت در فضای سیاسی کشور گم شده است - آکا

آکاایران: قائدشرف: صداقت در فضای سیاسی کشور گم شده است

آکاایران قائدشرف: صداقت در فضای سیاسی کشور گم شده است

دبیرکل اتحادیه تحکیم وحدت گفت: صداقت در فضای سیاسی کشور گم شده است.

 به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو محمد حسین قائد شرف دیشب در پنجمین سلسله نشست های اندیشه امین که با عنوان میزان انقلابی‌گری است و در محل سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد گفت: صداقت، شجاعت و شهامت سه ویژگی جوان انقلابی است که اگر آنها را از دست دهیم نمی توانیم انقلابی عمل کنیم؛ البته امروز صداقت در کشور ما گم شده است.

 

به گزارش آکاایران وی با بیان اینکه مشکلی که وجود دارد این است که به تکرار بیانات و فرامین رهبر معظم انقلاب عادت کرده ایم و از همه فهم کردن بیانات معظم له غافل شده ایم، اضافه کرد: در هر حال این یک خلاء هست که جوانان انقلابی باید آن را پر کنند.

 

قائدشرف با اشاره به اینکه جبهه مقابل با استفاده از ابزار رسانه ای که در اختیار دارند حرف رهبران خود را به زبان عامه ترجمه می‌کنند و ما از این حیث دچار ضعف هستیم اضافه کرد: آرمانخواهی یکی از ویژگی های مهم جوان انقلابی است بنابراین قرار نیست که یک جوان انقلابی در سطح مختصات و مصلحت اندیشی یک مسئول فکر کند.

 

وی با بیان اینکه وظیفه جوان انقلابی این است که مختصات خود را با مختصات رهبر معظم انقلاب تنظیم کند، اضافه کرد: وظیفه جوان انقلابی این نیست که مصلحت اندیش از نوع منفی آن باشد.

 

دبیرکل اتحادیه تحکیم وحدت گفت: انقلاب اسلامی از سه رکن اسلام ناب ولی فقیه و مردم تشکیل شده که باید گفت این تقسیم‌بندی اشکالاتی دارد و آن هم اینکه جایگاهی برای مسئولین به عنوان رکن چهارم انقلاب اسلام مشخص نشده است.

 

وی با تاکید بر این که جوان انقلابی باید نقش مطالبه گرانه خود از مسئولان را به درستی ایفا کنند، افزود: در این صورت می‌توانیم مسئولین را هم در پازل انقلاب اسلامی تعریف کنیم.

 

قائدشرف از مطالبه گری به عنوان یکی دیگر از ویژگی های جوان انقلابی نام برد و افزود: صداقت، شجاعت و جسارت سه ویژگی جوان انقلابی است و اگر این ویژگی را از دست بدهیم نمی‌توانیم انقلابی عمل کنیم؛ البته امروز صداقت در فضای سیاسی کشور گم شده است.

.

منبع :

قائدشرف: صداقت در فضای سیاسی کشور گم شده است گردآوری توسط بخش خبرگزاری دانشجو سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات