کفش های پاشنه بلند ملانیا؛ دستاویز جدید ترامپ برای حمله به رسانه ها!+ تصاویر, -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کفش های پاشنه بلند ملانیا؛ دستاویز جدید ترامپ برای حمله به رسانه ها!+ تصاویر, ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سه هفته پس از انتقاد های گسترده از کفش های جنجالی ملانیا ترامپ در بازدید از مناطق سیل زده، دونالد ترامپ به دفاع از او پرداخت.

به گزارش شریان نیوز،به نقل از نشریه هیل، پس از گذشت حدود سه هفته از انتقاد رسانه های آمریکایی از کفش های جنجالی ملانیا ترامپ در بازدید از مناطق سیل زده تگزاس، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به دفاع از همسرش پرداخت.

به گزارش آکاایران: دونالد ترامپ روز گذشته در سخنرانی خود در ایالت آلاباما با دفاع از همسرش اعلام کرد: او کفش های پاشنه دار پوشیده بود همانطور که بسیاری از شما این کار را می کنید؛ اما زمانی که در تگزاس از هواپیما پیاده شد، کفش های کتونی اش را پوشید؛ کفشهایی که با خودش آورده بود. این کار رسانه ها دغل بازی است.

کمتر از یک ماه پیش دونالد ترامپ و همسرش ملانیا ترامپ از مناطق سیل زده هیوستون و کورپس کریستی در ایالت تگزاس بازدید کردند؛ اما نحوه لباس پوشیدن ملانیا ترامپ و بخصوص استفاده وی از کفش های پاشنه بلند در این منطقه سیل زده جنجال زیادی در رسانه ها به پا کرد.

نیویورک پست در مطلبی نوشته بود: ملانیا با آن کفش های پاشنه بلند مشکی گمان کرده است که می خواهد به مراسم فرش قرمز برود.

انتشار تصاویر ملانیا ترامپ با این کفش‌ها انتقاد بسیاری از کاربران توییتر را به دنبال داشت. به دنبال گسترش این انتقادها، سخنگوی ترامپ در بیانیه ای اعلام کرد: بانوی اول آمریکا یک جفت کفش دیگر هم با خود به همراه آورده است.

کفش های پاشنه بلند ملانیا؛ دستاویز جدید ترامپ برای حمله به رسانه ها!+ تصاویر,
,ترامپ,ملانیا,[categoriy]

آکاایران: کفش های پاشنه بلند ملانیا؛ دستاویز نوین ترامپ برای حمله به رسانه ها!+ تصاویر,

,ترامپ,ملانیا,[categoriy]

مدیر ارتباطات بانوی اول آمریکا هم در بیانیه ای دیگر نوشت: بسیار ناراحت کننده است که ما در تگزاس با بلایای طبیعی مواجه هستیم و مردم نگران کفش های ملانیا ترامپ هستند.

توفان سهمگین هاروی حدود یک ماه پیش خلیج مکزیک را در نوردید و سپس به تگزاس رسید. این توفان خسارت های مالی و جانی بسیاری به بار آورد و باعث جاری شدن سیلاب در سطح خیابانها شد.

,ترامپ,ملانیا,[categoriy]

 

.

منبع :

کفش های پاشنه بلند ملانیا؛ دستاویز جدید ترامپ برای حمله به رسانه ها!+ تصاویر, گردآوری توسط بخش پایگاه خبری تحلیلی شریان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات