نخستین سمینار توجیهی فرآیند صدور گواهی کیفیت کالا برگزار شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نخستین سمینار توجیهی فرآیند صدور گواهی کیفیت کالا برگزار شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نخستین سمینار توجیهی فرآیند صدور گواهی کیفیت کالا برگزار شد
,سمینار، نهاد صدور گواهینامه کیفیت کالاها و تجهیزات، انجمن نفت ایران، انوشه رحمانی، فرهنگ سلیمانی,[categoriy]

آکاایران: نخستین سمینار توجیهی فرآیند صدور گواهی کیفیت کالا برگزار شد

آکاایران: نخستین سمینار توجیهی فرآیند صدور گواهینامه کیفیت کالاها و تجهیزات اولویت‎دار صنعت نفت، ازسوی نهاد صدور گواهینامه کیفیت انجمن نفت ایران (IPICB) برگزار شد.

به گزارش شانا، این سمینار 29 شهریور ماه امسال در ساختمان انجمن نفت ایران برگزار و در جریان آن، مراحل صدور گواهینامه برای نمایندگان دعوت شده از شرکت‎های سازنده و تامین‎کننده تجهیزات تشریح شد. 

به گزارش آکاایران: در این سمینار، انوشه رحمانی، رئیس پژوهشکده سیستم‎های مدیریت کیفیت و بازرسی پژوهشگاه سازمان ملی استاندارد به تشریح انواع روش‎های ارزیابی انطباق، نحوه ارتباط نهادهای ارزیابی انطباق با نهادهای اعتباربخشی ملی و بین‎المللی، فرآیندهای اعتباربخشی نهاد و اهمیت ایجاد نهاد صدور گواهینامه کیفیت کالاها و تجهیزات صنعت نفت پرداخت.

فرهنگ سلیمانی، سرپرست نهاد صدور گواهینامه کیفیت انجمن نفت ایران نیز درباره ارکان نظام یکپارچه صدور گواهینامه کیفیت، ساختار نهاد صدور گواهینامه، فرآیند ارزیابی سازندگان و مزایای گواهینامه کیفیت توضیحاتی ارائه داد. 

تبیین استاندارد ISO/IEC۱۷۰۶۵، برشمردن انواع طرح‎های گواهی محصول، تشریح نقش پیمانکاران فرعی نهاد مانند شرکت‎های بازرسی و آزمایشگاه‎ها و الزامات تایید صلاحیت آزمایشگاه‎ها برای آزمون  نمونه کالاها از دیگر بخش‎های این سمینار توجیهی بود که توضیحات آن از سوی امیر جهانبانی، سرپرست مدیریت آزمون نهاد صدور گواهینامه کیفیت انجمن نفت ایران ارائه شد.

نهاد صدور گواهینامه کیفیت کالاها و تجهیزات صنعت نفت، کار خود را به طور رسمی از اوایل امسال آغاز کرده است و به زودی، نخستین گواهینامه‎های کیفیت کالاها و تجهیزات نفتی از سوی این نهاد صادر خواهد شد.

 

.

منبع :

نخستین سمینار توجیهی فرآیند صدور گواهی کیفیت کالا برگزار شد گردآوری توسط بخش خبرگزاری شانا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات