کشف محموله سنگین مواد در کرمان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کشف محموله سنگین مواد در کرمان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: پلیس کرمان پس از اقدامات اطلاعاتی و درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر موفق به کشف یک و نیم تن مواد مخدر شد.
به گزارش شفاف،  فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: پلیس کرمان پس از اقدامات اطلاعاتی و درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر موفق به کشف یک و نیم تن مواد مخدر شد.

 سردار «رضا بنی اسدی فر» در رابطه با کشف محموله سنگین مواد مخدر در شهرستان بردسیر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر ورود یک محموله سنگین مواد مخدر که از استان های شرقی به سمت مرکز کشور بارگیری شده بود، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
به گزارش آکاایران: وی با اشاره به اشرافیت پلیس بر مناطق مختلف و مسیرهای انحرافی شهرستان بردسیر، گفت: مأموران از نیمه شب گذشته با انجام یک کمین مسیر تردد قاچاقچیان را زیر نظر گرفتند.
فرمانده انتظامی استان کرمان ادامه داد: قاچاقچیان پس از ورود به کمین با انجام تیراندازی به سمت ماموران قصد فرار داشتند اما پلیس با ناکام گذاشتن قاچاقچیان، در این درگیری مسلحانه موفق شد یک و نیم تن تریاک را کشف کند.
بنی اسدی فر با اشاره به کشف دو قبضه سلاح جنگی و توقیف یک دستگاه خودرو تویوتا گفت: در این عملیات یکی از سرنشینان خودرو بر اثر اصابت گلوله به هلاکت رسید و دو نفر از قاچاقچیان نیز زخمی و جهت مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند.
فرمانده انتظامی استان کرمان یادآور شد: پلیس در راستای وظایف ذاتی خود در بخش های مختلف به ویژه مبارزه با قاچاق مواد مخدر، تلاش های شبانه روزی را برای افزایش احساس امنیت در جامعه انجام می دهد و باید مردم نیز در این زمینه با پلیس همکاری داشته باشند.
.

منبع :

کشف محموله سنگین مواد در کرمان

کشف محموله سنگین مواد در کرمان گردآوری توسط بخش خبرگزاری شفاف سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات