.

مسمومیت 55 نفر از زائران در هتل مشهد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مسمومیت 55 نفر از زائران در هتل مشهد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: همه زائرانی که با علائم مسمومیت به مراکز درمانی مراجعه کرده بودند به صورت سرپایی درمان و مرخص شدند.
 به گزارش شفاف، مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: همه زائرانی که با علائم مسمومیت به مراکز درمانی مراجعه کرده بودند به صورت سرپایی درمان و مرخص شدند.

 «علی اصغر حسنی» اظهار کرد: روز گذشته 55 نفر از زائران یکی از هتل های اقامتی در مشهد مقدس به علت احتمالی مصرف غذای آلوده دچار علائم مسمومیت شده بودند که همه این افراد به درمانگاه منتقل و تحت درمان قرار گرفتند.
به گزارش آکاایران: وی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد به دلیل این که علائم مسمومیت از ساعت هفت الی هشت شب ظاهر شده این مسمومیت به دلیل مصرف غذای ظهر بوده است.
مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: همه زائران با علائم مسمومیت به صورت سرپایی درمان و درمانگاه مرخص شدند و هم اکنون شرایط مساعد و مطلوبی دارند.
حسنی افزود: به محض اطلاع از وقوع مسمومیت جمعی، کارشناسان بهداشت محیط به منظور بررسی محیط، علت حادثه و نمونه برداری در هتل حاضر شدند و کنترل عوامل محیطی صورت گرفت.
وی یادآور شد: نمونه های غذایی در حال بررسی است و نتایج علت این مسمومیت تا روز شنبه اعلام خواهد شد.
منبع: ایسنا
.

منبع :

مسمومیت 55 نفر از زائران در هتل مشهد

مسمومیت 55 نفر از زائران در هتل مشهد گردآوری توسط بخش خبرگزاری شفاف سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات