فریب تیم ملی ونزوئلا توسط دختران پاراگوئه ای! -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فریب تیم ملی ونزوئلا توسط دختران پاراگوئه ای! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: بازی های شب گذشته مقدماتی جام جهانی، با حواشی زیادی همراه بوده است.
به گزارش شفاف، در حالی که رادامل فالکائو، ستاره تیم ملی کلمبیا متهم است که با بازیکنان پرو تبانی کرده تا در دقایق پایانی بازی به هم فشار نیاورند و هر دو تیم با این مساوی به جام جهانی و دیدار پلی آف برسند، حالا جنجال دیگری مطرح شده است.

البته در منطقه کونکاکاف هم تیم ملی پاناما با توپی که از خط دروازه رد نشده بود، به جام جهانی رفت و آمریکا حذف شد. در حالی که دیشب پاراگوئه این شانس را داشت که با پیروزی در بازی خانگی برابر ونزوئلا حداقل راهی پلی آف جام جهانی شود، این تیم برابر ونزوئلای حذف شده و ته جدولی باخت تا دوباره به این تورنمنت نرسد.

 به گزارش مریدیانو، رافائل دودامل، سرمربی ونزوئلا در کنفرانس خبری، در حالی از اتفاقات قبل از بازی پرده برداری کرد که تیمش با کسب دومین پیروزی در ۱۸ بازی، نقش مهمی در حذف میزبان ایفا کرد: در واقعیت شرایط خوب نبود. شب گذشته دختران پاراگوئه ای به هتل محل اسکان ما آمدند و سعی کردند بازیکنان و کادرفنی را متقاعد کنند که امروز ببازیم. اتفاقی که رخ نداد و ما گول نخوردیم.سالومون روندون، مهاجم مشهور وستبرومویچ آلبیون و ونزوئلا هم این اتفاقات را تایید کرده است.
.

منبع :

فریب تیم ملی ونزوئلا توسط دختران پاراگوئه ای!

فریب تیم ملی ونزوئلا توسط دختران پاراگوئه ای! گردآوری توسط بخش خبرگزاری شفاف سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات