.

قوچانی مشاور رسانه ای رئیس جمهور شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قوچانی مشاور رسانه ای رئیس جمهور شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: حکم محمد قوچانی در سمت مشاور رییس جمهور تایید شد.
به گزارش شفاف، محمد قوچانی با حکم رییس جمهور به سمت دبیر شورای بررسی های ویژه ریاست جمهوری و مشاور رسانه ای حجت الاسلام حسن روحانی منصوب شد.

 
تکمیلی:
 
محمد قوچانی انتصابش به عنوان مشاور رسانه ای رئیس جمهور را تایید نکرد.
محمد قوچانی در گفت وگو با آنا، در واکنش به اخبار غیر رسمی منتشر شده درباره انتصاب به عنوان دبیر شورای بررسی های ویژه ریاست جمهوری و مشاور رسانه ای رییس جمهوری گفت: موضوع را از آقای واعظی و دفتر رئیس جمهور پیگیری کنید.
به گزارش آکاایران: این درحالی است که تا لحظه انتشار این خبر تنها برخی کانال های تلگرامی به صورت غیر رسمی خبر انتصاب قوچانی را منتشر کرده اند و پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری در این باره منتشر نکرده است.
پیش از این محمدرضا صادق عضو دفتر رئیس جمهور یازدهم و مشاور سابق آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، به عنوان مشاور رسانه ای حسن روحانی در نهاد ریاست جمهور فعالیت داشت که اردیبهشت 95 به عنوان سفیر ایران در کرواسی منصوب شد. 
.

منبع :

قوچانی مشاور رسانه ای رئیس جمهور شد

قوچانی مشاور رسانه ای رئیس جمهور شد گردآوری توسط بخش خبرگزاری شفاف سایت آکاایران
تبلیغات