.

شرط جدید برای دریافت یارانه! -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شرط جدید برای دریافت یارانه! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری صدای ایران از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

شرط جدید برای دریافت یارانه!
,پرداخت یارانه،حذف یارانه،شرط دریافت یارانه نقدی,[categoriy]

آکاایران: شرط نوین برای دریافت یارانه!

آکاایران: دولت و مجلس امروز با رونمایی از نقشه خود برای اعطای یارانه، شرط دریافت یارانه نقدی را سرکشی به حساب ها عنوان کردند.
به گزارش صدای ایران دهقان نماینده مجلس امروز با تشریح مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه گفت: دولت اعلام کرده است که توان شناسایی اقشار پردرآمد را ندارد؛ بنابراین مقرر شد افرادی که درخواست دریافت یارانه را دارند، باید تراکنش‌های مالی‌شان بررسی شود تا بتوانند یارانه دریافت کنند؛ با این کار خود به خود ثروتمندان از دریافت یارانه انصراف خواهند داد.
عضو کمیسیون تلفیق بودجه افزود: همچنین مقرر شد کسانی که تمایل ندارند تراکنش‌های مالی‌شان مورد بررسی قرار گیرد و یا آزمون وُسع دهند و وضعیت مالی زندگی‌شان بررسی شود، می‌توانند از دریافت یارانه انصراف دهند.
به گزارش آکاایران: دهقان تصریح کرد: همچنین در بند دیگری مقرر شد کسانی که یارانه‌شان حذف شده اما معترض هستند، اعتراض خود را باید به دستگاه‌های مرتبط وزارت رفاه و تأمین اجتماعی اعلام کنند و ظرف یک ماه دولت موظف است یارانه این افراد را پس از بررسی وضعیت مالی‌شان بازگرداند.
همچنین معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: هر کس یارانه می‌خواهد باید رضایت دهد که حساب بانکی‌اش دریافت شود و هر کس یارانه نقدی می‌خواهد، باید دسترسی به حساب بانکی بدهد که خوشبختانه نمایندگان این موضوع را به تبصره 14 لایحه بودجه 97 اضافه کردند.
به نقل ازمهر، میدری عنوان کرد: اگر بانک مرکزی حمایت کند، ظرف سه ماه مساعدت‌های اجتماعی و حمایت‌هایی که مردم دریافت می‌کنند، را شفاف خواهیم کرد.
.

منبع :

شرط جدید برای دریافت یارانه! گردآوری توسط بخش صدای ایران سایت آکاایران
تبلیغات