دفاع مقدس با ایستادگی ملت پایان یافت /هم اکنون ایستادگی در مقابل تهاجم تمام عیار اقتصادی است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دفاع مقدس با ایستادگی ملت پایان یافت /هم اکنون ایستادگی در مقابل تهاجم تمام عیار اقتصادی است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دفاع مقدس با ایستادگی ملت پایان یافت /هم اکنون ایستادگی در مقابل تهاجم تمام عیار اقتصادی است

به گزارش صدای ایران، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به اتفاق مدیران ارشد این سازمان با حضور در محل نمایشگاه یاد یاران که به مناسبت هفته دفاع مقدس برپا شده است، از غرفه این سازمان بازدید کرد.

دفاع مقدس با ایستادگی ملت پایان یافت /هم اکنون ایستادگی در مقابل تهاجم تمام عیار اقتصادی است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، دکتر سید تقی نوربخش، در جریان بازدید از نمایشگاه یاد یاران که در پارک لاله تهران برپاست، گفت: هفته دفاع مقدس یادآور ایستادگی، ایثار و مقاومت ملت بزرگوار ایران، شهدا، جانبازان و ایثارگران است و یادآور مقابله با اجماع جهانی است که به قصد مقابله با انقلاب اسلامی شکل گرفت و سرآغاز یک نبرد تمام عیار نظامی بود.

وی با اشاره به اینکه نبرد در مقابل استکبار برای عزت و شرف ایران با جنگ نظامی آغاز شد ، افزود: پس از پایان دفاع مقدس در اشکال تهاجم فرهنگی و اقتصادی نمود و تداوم یافت کرد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه دفاع مقدس با ایستادگی ملت پایان یافت ، تصریح کرد: هم اکنون ایستادگی در مقابل تهاجم اقتصادی در کشورمان وجود دارد و در سازمان تامین اجتماعی به عنوان یکی از خاکریزهای اول این نبرد اقتصادی در دولت اول دکتر روحانی و در راستای اقتصاد فاقد تکیه بر نفت توانسته ایم ٢٥ درصد تجهیز منابع کشور را با کمک کارفرمایان، مشارکت جامعه کارگری و بیمه شدگان شکل دهیم.

دکترنوربخش افزود: در واقع حدود یک چهارم تجهیز منابع دولت در سازمان تامین اجتماعی به صورت سالیانه در حال تامین است و این موضوع در راستای معیشت مردم، تامین درمان و ارائه مزایای مختلف بیمه ای در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: تمامی کارکنان شاغل در سازمان تامین اجتماعی به نوعی بسیجیان صحنه نبرد اقتصادی هستند. نبردی که علیه کشورمان شکل گرفته است.
وی اظهار امیدواری کرد با تدابیر کلان کشوری و راهبردهای کلی نظام، دفاع مناسبی در برابر این تهاجم شکیل گیرد.

دکتر نوربخش با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی نیز در این مدت رسالت خود را به نحو احسن انجام داده است، گفت: امیدواریم بخشی از پیامی که در جهت ایثار شهدای انقلاب اسلامی بر عهده ما است را به بهترین شکل ممکن ارسال کنیم.

مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور ایثارگران نیز در جریان برگزاری این نمایشگاه گفت: امسال به علت یکسان سازی، همه سازمان ها در این محل اقدام به برپایی غرفه کرده اند.
عبدالخالق حبیبی با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس با ایام محرم گفت: هر شب ساعت ٨ شب مراسم تعزیه در محل نمایشگاه یاد یاران برگزار می شود.

گفتنی است، در غرفه سازمان تامین اجتماعی در نمایشگاه یادیاران در بوستان لاله تهران خدماتی همچون مشاوره بیمه ای و درمانی ارائه می شود.


.

منبع :

دفاع مقدس با ایستادگی ملت پایان یافت /هم اکنون ایستادگی در مقابل تهاجم تمام عیار اقتصادی است

دفاع مقدس با ایستادگی ملت پایان یافت /هم اکنون ایستادگی در مقابل تهاجم تمام عیار اقتصادی است گردآوری توسط بخش صدای ایران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات