صف دریافت تسهیلات ازدواج در بانک مسکن پایان یافت -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد صف دریافت تسهیلات ازدواج در بانک مسکن پایان یافت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  بانک مسکن در راستای اجرای طرح ضربتی بانک مرکزی برای پاسخ به تقاضای تسهیلات ازدواج، موفق شد به همه ثبت نام کننده ها، تسهیلات ازدواج پرداخت کند.

به گزارش صدای ایران از آخرین آمار و اطلاعات مربوط به روند پرداخت تسهیلات ازدواج در بانک مسکن حاکی است: در فاصله ابتدای مرداد تا پایان شهریور امسال که طرح ویژه مصوب بانک مرکزی برای پاسخ فوری به تقاضای تسهیلات ازدواج در بانک های عامل به اجرا درآمد، شعب بانک مسکن در سراسر کشور موفق شدند 35بیش از هزار فقره تسهیلات ازدواج به ثبت نام کننده های حاضر در صف تقاضا، پرداخت کنند.

بر اساس این گزارش، در حال حاضر، به واسطه پاسخ به موقع بانک مسکن به این نوع تقاضا، صف تسهیلات ازدواج به معنای انتظار دریافت از سوی ثبت نام کننده ها موجود نیست و همه زوج هایی که در بانک مسکن اقدام به نام نویسی و ثبت درخواست کرده بودند، تسهیلات ازدواج خود را دریافت کرده اند.

عملکرد بانک مسکن در اجرای طرح ضربتی پرداخت تسهیلات ازدواج به گونه ای بوده که حجم پرداخت این تسهیلات به لحاظ فقره طی دو ماه منتهی به پایان تابستان، معادل 39 درصد کل پرداختی تسهیلات ازدواج بانک مسکن در 18 ماه گذشته بوده است.

بانک مسکن از ابتدای سال 95 تا پایان شهریور امسال، 90 هزار و 500 فقره تسهیلات ازدواج پرداخت کرده است که 35 هزار فقره از آنها، در فاصله ابتدای مرداد 96 تا ابتدای مهر 96 بوده است.

.

منبع :

صف دریافت تسهیلات ازدواج در بانک مسکن پایان یافت

صف دریافت تسهیلات ازدواج در بانک مسکن پایان یافت گردآوری توسط بخش صدای ایران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات