بهره برداری از ارتقای هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی شهر قدس در آستانه هفته دولت -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بهره برداری از ارتقای هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی شهر قدس در آستانه هفته دولت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: در آستانه هفته دولت و با حضور دکتر محمد علی همتی عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی و مسئولان محلی، طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی ١٢ بهمن شهر قدس به بهره برداری رسید.

به گزارش صدای ایران دکتر محمد علی همتی در جلسه ای که در بیمارستان تامین اجتماعی شهر قدس برگزار شد، گفت: این سازمان در ٤ سال گذشته به ریل اصلی خدمت رسانی بازگشت که در اقدامات اجرا شده توسط این سازمان این خدمات نمود پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی جزو اولین سازمان هایی است که دارای برنامه استراتژیک است، افزود: اهداف، چشم انداز و برنامه های عملیاتی در این سازمان تعریف شده است.

دکتر همتی ادامه داد: ٣٦ برنامه عملیاتی در بخش درمان سازمان تامین اجتماعی در حال اجرا دارد که یکی از این برنامه ها ارتقای هتلینگ بیمارستانهاست.

عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی با اشاره به طرح تحول نظام سلامت گفت: سازمان تامین اجتماعی در اجرای این طرح همکاری و همراهی مناسبی داشته است.

وی با بیان اینکه در سازمان تامین اجتماعی ستاد ارتقای هتلینگ بیمارستانی تشکیل شده است، اظهار داشت: وضعیت بیمارستان ها ارزیابی و بودجه موردنظر برای اجرای این طرح به بیمارستان ها اختصاص یافت.

دکتر همتی افزود: در کل کشور در ٣ سال اجرای طرح ارتقای هتلینگ بیمارستانی، سازمان تامین اجتماعی ٢٤٠ میلیارد تومان هزینه کرده است.

وی با بیان اینکه کتاب ارتقای هتلینگ بیمارستانی توسط سازمان تامین اجتماعی تهیه شده است، گفت: همچنین کتاب نگهداشت هتلینگ نیز آماده و در مرحله چاپ است.

عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اجرای طرح ارتقای هتلینگ در بیمارستان تامین اجتماعی شهر قدس گفت: این بیمارستان با دوسال قبل قابل مقایسه نیست و از نظر فضا و خدمات بهبود پیدا کرده است.

دکتر دانش معاون اداری مالی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان تهران نیزدر این جلسه گفت: طرح ارتقای هتلینگ در تمامی بیمارستان های تامین اجتماعی تهران اجرا شد و در مناطق محروم نیز این طرح بسیار خوب خود را نشان داد.

وی افزود: شهرستان قدس ٧٠٠ هزار نفر جمعیت داد و ٨٠ درصد آن بیمه شده تامین اجتماعی هستند .

دکتر دانش با بیان اینکه روزانه ١٨٠٠ بیمار سرپایی به بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان قدس مراجعه می کنند، گفت: این بیمارستان اکنون دارای پزشکان متخصص در بخش های چشم پزشکی، ارتوپدی و جراحی عمومی و LDR بلوک زایمان آن در استان دارای درجه یک است.

دکتر میرشریفی رئیس شبکه بهداشت شهرستان قدس در این جلسه گفت: قریب به اتفاق ساکنان این شهرستان بیمه شده تامین اجتماعی هستند.

وی با قدردانی از خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی در شهرستان قدس خواستار توجه بیشتر به این منطقه شد.
.

منبع :

بهره برداری از ارتقای هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی شهر قدس در آستانه هفته دولت

بهره برداری از ارتقای هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی شهر قدس در آستانه هفته دولت گردآوری توسط بخش صدای ایران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات