.

پروژه ارتقای هتلینگ بخش های نوزادان و زنان بیمارستان تامین اجتماعی اسلامشهر به بهره برداری رسید -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پروژه ارتقای هتلینگ بخش های نوزادان و زنان بیمارستان تامین اجتماعی اسلامشهر به بهره برداری رسید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: در آستانه هفته دولت؛ پروژه ارتقای هتلینگ بخش های نوزادان و زنان بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا(ع) اسلامشهر با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به بهره برداری رسید.

به گزارش صدای ایران دکتر سید تقی نوربخش پس از افتتاح هتلینگ این دو بخش که با در اختیار داشتن ٢٨ تخت به بیمه شدگان خدمات ارائه می دهند، از شماری از بیماران بستری در بیمارستان تامین اجتماعی اسلامشهر عیادت کرد و در جریان روند خدمت رسانی به بیماران قرار گرفت.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی همچنین از بخش های مختلف بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر  بازدید کرد و به ارزیابی تغییرات ایجاد شده پس از اجرای برنامه ارتقا هتلینگ در این بیمارستان پرداخت.

دکتر نوربخش در جریان این مراسم، به پزشکان شاغل در این بیمارستان، روز پزشک را نیز تبریک گفت.

گفتنی است، در مراسم افتتاح پروژه ارتقای هتلینگ بخش نوزادان وزنان بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا(ع) اسلامشهر، مدیران ارشد تامین اجتماعی و رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان حضور داشتند.

.

منبع :

پروژه ارتقای هتلینگ بخش های نوزادان و زنان بیمارستان تامین اجتماعی اسلامشهر به بهره برداری رسید

پروژه ارتقای هتلینگ بخش های نوزادان و زنان بیمارستان تامین اجتماعی اسلامشهر به بهره برداری رسید گردآوری توسط بخش صدای ایران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات