برگزاری اولین جشنواره ملی فرهنگی و ورزشی روستا با مشارکت پست بانک ایران در اصفهان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برگزاری اولین جشنواره ملی فرهنگی و ورزشی روستا با مشارکت پست بانک ایران در اصفهان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اولین جشنواره ملی فرهنگی و ورزشی روستا با هدف رشد اقتصادی کشور در مناطق روستائی با محوریت ورزش، فرهنگ و هنر روستاهای ایران توسط معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و با مشارکت پست بانک ایران، وزارت وزرش و جوانان و فدراسیون ورزش روستائی بومی و محلی در شهرستان شاهین شهر طی روزهای دوم و سوم شهریورماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش صدای ایران در این جشنواره که با هدف توسعه و رونق اقتصادی مناطق روستائی، مهاجرت زدائی و اشتغالزائی برگزار می شود، این بانک بعنوان بانک توسعه ای و تخصصی حوزه ICT و بانک عامل صندوق توسعه ملی در حوزه های بانکداری خرد با حضور در جشنواره مذکور، اقدام به معرفی خدمات مالی و بانکی خود درسطح کشور بویژه مناطق روستائی و محروم نموده است.

گفتنی است: پست بانک با استقرار غرفه ویژه و نصب بنرهای تبلیغاتی در فضاهای محل برگزاری این جشنواره به معرفی خدمات خود اقدام کرده است.

.

منبع :

برگزاری اولین جشنواره ملی فرهنگی و ورزشی روستا با مشارکت پست بانک ایران در اصفهان

برگزاری اولین جشنواره ملی فرهنگی و ورزشی روستا با مشارکت پست بانک ایران در اصفهان گردآوری توسط بخش صدای ایران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات