.

پرسپولیس رقیب واقعی ندیده -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پرسپولیس رقیب واقعی ندیده ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  سپاهان با زلاتکو کرانچار با اینکه خوب فوتبال بازی می کند اما هنوز از لحاظ امتیازگیری، عملکرد موفقی نداشته است. آنها پرافتخارترین تیم لیگ برتر هستند ولی در حال حاضر از کورس قهرمانی فاصله دارند.
به گزارش صدای ایران روزنامه خبرورزشی نوشت: با این حال سرمربی کروات سپاهان امیدوار است که تیمش خیلی زود به بالای جدول برسد و شرایط قبلی را جبران کند. با کرانچار در خصوص شرایط سپاهان و مسائل مختلف دیگر صحبت کردیم که او به سؤالات خبرورزشی پاسخ داد.
شما هنوز از لحاظ امتیازگیری عملکرد موفقی نداشتید. فکر می کنید شرایط سپاهان تغییر کند؟
به گزارش آکاایران: فکر می کنم کیفیت بازی سپاهان این حق را به ما می دهد که برای آینده حساب باز کنیم و منتظر نتایج خوب باشیم. همه کارها در این مسیر جلو می رود که از بازی با پدیده شرایط خوبی پیدا کنیم و بردهای مان شروع شود.
فکر می کنید پدیده را شکست بدهید؟
پدیده یک تیم باکیفیت است که از لحاظ نتیجه بهتر از ما عمل کردند، حتی جایگاه آن ها بهتر از ما است. البته ما می خواهیم به بالای جدول برگردیم. برد مقابل پدیده می تواند به ما قدرت بدهد. من از تیمم می خواهم که در این بازی فقط برنده شویم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.
آیا از بازیکنان جدیدی که جذب کردید راضی هستید؟
آن چیزی که در تمرینات دیدم، همه چیز خوب پیش می رود. ما حسن عدون را ۶ ماه پیش می خواستیم اما او در آن زمان درگیر بازی های اروپایی بود ولی الان او را به دست آوردیم. جذب او یک نمره مثبت برای سپاهان محسوب می شود چون او قدرت خط هافبک سپاهان را افزایش خواهد داد. ابراهیم گلر ما هم در تیم سوریه فیکس بازی می کند و در تمام بازی های مقدماتی جام جهانی بازی کرد. او نشان داده کیفیت بالایی دارد.
خیلی ها معتقدند پرسپولیس امسال قهرمان می شود، نظر شما چیست؟
من قبل از شروع فصل هم چنین تصوری را داشتم که پرسپولیس شانس اول باشد. آن ها دو سال است که با یک ارنج ثابت بازی می کنند و بسیار خوب رهبری می شوند. کیفیت فنی این تیم بالا است و شانس اول قهرمانی محسوب می شوند. البته یک موضوعی نیز هست که باید به آن اشاره کنم.
چه موضوعی؟
پرسپولیس هنوز با یک رقیب واقعی مواجه نشده است. هم استقلال و هم سپاهان از لحاظ کیفیت در سطح خوبی هستند ولی پرسپولیس از ما جلوتر است. ما و استقلال باید هرچه زودتر نتیجه بگیریم و به بالای جدول بیاییم تا رقابت ها جذابیت و حساسیت بیشتری پیدا کند.
آیا شما ال کلاسیکو را دیدید؟
بله، دیدم.
چرا رئال مادرید در برنابئو مقابل بارسا شکست خورد؟
رئال در نیمه اول با کیفیت بهتری بازی کرد اما نتوانست به گل برسد. بارسا اما با کیفیت انفرادی توانست شهرآورد را به نفع خودش تمام کند. آن ها با هنر بازیکنانی مثل مسی و رونالدو توانستند در نهایت به برد برسند.
راستی بهترین هدیه ای که دوست دارید در کریسمس بگیرید چیست؟
بهترین هدیه سلامتی است. بهترین هدیه فوتبالی هم اوج گرفتن سپاهان است تا بتوانیم دوباره به بالای جدول برسیم.
.

منبع :

پرسپولیس رقیب واقعی ندیده

پرسپولیس رقیب واقعی ندیده گردآوری توسط بخش صدای ایران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات