نماینده کنگره آمریکا خودکشی کرد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نماینده کنگره آمریکا خودکشی کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نماینده کنگره آمریکا خودکشی کرد
,خودکشی،آمریکا،کنگره,[categoriy]

آکاایران: نماینده کنگره آمریکا خودکشی کرد

آکاایران: نماینده ایالت کنتاکی در کنگره آمریکا با شلیک تیر جان خود را گرفت. این اقدام تنها چند روز پس از آن انجام شد که یک زن تاکید کرد در ۱۷ سالگی مورد آزار و اذیت جنسی این نماینده قرار گرفته است.

به گزارش صدای ایران به نقل از شبکه خبری فاکس نیوز، به گفته پلیس، "دن جانسون" ۵۷ ساله از جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریکا عصر چهارشنبه به وقت محلی روی یک پل دست به خودکشی زد، جنازه اش روی آب آمد و سلاح هم در همان اطراف پیدا شد. پیش از آن، جانسون در پیامی فیس بوکی گفته بود که "این ادعاها ساختگی است و تنها خداوند حقیقت را می داند."

دوشنبه مرکز تحقیقات کنتاکی شکایت زنی را منتشر کرده بود که تاکید داشت در اول ژانویه ۲۰۱۳ مورد اذیت و آزار جنسی از سوی دن جانسون قرار گرفته است. این زن می گوید در شب واقعه در منزل او مهمان بوده است و همان زمان از جانسون شکایت کرد اما پلیس لوئیسویل پرونده را فاقد ایراد اتهام بست.

جانسون سه شنبه به خبرنگاران گفته بود این اتهامات "تماما ساختگی" است اما رهبران احزاب جمهوری خواه و دموکرات خواستار استعفای او شده بودند.
.

منبع :

نماینده کنگره آمریکا خودکشی کرد گردآوری توسط بخش صدای ایران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات