واکنش نماینده تهران به بدعت جدید احمدی نژاد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد واکنش نماینده تهران به بدعت جدید احمدی نژاد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: یک عضو هیات رییسه فراکسیون امید نسبت به حمایت احمدی نژاد از بست نشینی بقایی و جوانفکر در حرم حضرت عبدالعظیم (ع) واکنش نشان داد و آن را بدعتی خواند که در اوج عزای عمومی مردم در غم مصائب هم وطنان کرد کلید خورده است.
به گزارش صدای ایران،  علیرضا رحیمی در مطلبی در کانال تلگرامی خود با عنوان  «وقتی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، بست نشینی و انحراف را حمایت می کند»، نوشت: «دو روز گذشته فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که یکی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام با لحن طلبکارانه و تهدیدآمیز از عباراتی چون پایین کشیدن روسای قوا به نشانه مخالفت و اعتراض استفاده کرد در حالیکه بعنوان حامی بست نشینان سخن می گفت.
به گزارش آکاایران: این در نظام جمهوری اسلامی اولین بار است که عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، بست نشینی در اماکن مذهبی در اعتراض به عملکرد مسئولان را تشویق، حمایت و همراهی می کند.
توطئه های نوین با استفاده از شرایط اقتصادی کشور و مردم توسط حلقه مطروده نو به نو می شوند و در اوج عزای عمومی ملت در غم مصائب هموطنان کرد، بازی نوین انحرافی توسط حلقه مرکزی پاکدستان در حرم عبدالعظیم (ع) با حضور و سخنان عضو مجمع تشخیص مصلحت کلید می خورد.
اینکه در شرایط جاری کشور اعتراض به جریان پرونده اتهامی یا تسویه حساب های جناحی با ابزار بست نشینی و تحصن در اماکن مذهبی و با رنگ تهدید حاکمیت و تشویق به اعتراض بستی توسط افرادی که زمانی از مقامات ارشد دولت بوده اند اتفاق می افتد، در نوع خود پدیده بدیعی است.
دادستان کل کشور و همچنین دادستان تهران از باب پیشگیری از جرم وظایف روشنی دارند که هم از منظر قضایی و حاکمیتی و هم از منظر حقوق شهروندی در چنین شرایطی نباید نظاره گر بلااقدام پدیده ها باشند.
اگرچه تمرد آشکار از فرامین رهبری و وهن ایشان توسط سرحلقه مهرورزان در دوره ریاست جمهوری به اندازه کافی نقطه سیاه نزد حامیان وی به جا گذاشته است اما بدعت گذاری برای اعتراض های خارج از فرایند قانونی، انحراف آشکاری است که سکوت دادستان کل کشور و همه مسئولان ذی ربط در قبال آن غیر قابل دفاع است.
تلاش برای جایگزینی هرج و مرج به جای قانون با ادعای مخالفت با مدیریت یا عملکرد اشخاص، نقطه آغاز تنش سازی و جنجال آفرینی است تا در سایه چنین جنجالی جرایم و تخلفات مرتکبه جنجال آفرینان تحت الشعاع قرار گرفته و فراموش شود.
دلسوزان کشور یک دوره طعم تلخ سکوت را چشیده اند و کشور نیز هزینه سنگین و خسارت بار مدیریت های انحرافی را همچنان می پردازد. با چنین سابقه ای  سکوت نسبت به بدعت ها و انحرافات روا نیست.
روزنامه های حامی همین جماعت از سر دلسوزی با تیترهای سیاه سعی در بر هم زدن مناسبات بین المللی ایران دارند و حلقه مطروده نیز با بازی های چندنفره سعی در تنش سازی در مناسبات قوا و فرار به جلو دارند.
هشدار آیت الله هاشمی رفسنجانی نسبت به حلقه انحرافی در زمان خود از سوی دلسوزان کشور شنیده نشد اما امروز همان هشدار با بست نشینی دولت داران سابق، تازه و به روز شده و موضوعیت یافته است.»
.

منبع :

واکنش نماینده تهران به بدعت جدید احمدی نژاد

واکنش نماینده تهران به بدعت جدید احمدی نژاد گردآوری توسط بخش صدای ایران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات