.

زمان افتتاح کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زمان افتتاح کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علامه طباطبایی از اتمام کار ساخت کتابخانه مرکزی این دانشگاه با هزینه ۸ میلیارد تومان اعتبار خبر داد و گفت: این پروژه اوایل آذر ماه افتتاح می شود.
به گزارش صدای ایران، محمدرضا ویژه در گفت و گو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علامه طباطبایی در زیر مجموعه خود ۵ بخش شامل مدیریت امور اداری، ساماندهی منابع انسانی، مدیریت برنامه، بودجه و تحول سازمانی، مدیریت امور مالی، مدیریت مرکزی فناوری ارتباطات و اطلاعات و در نهایت مدیریت فنی و عمرانی را دارد که هر یک از این بخش ها، برنامه ها و سیاست هایی در سال جاری در دست اجرا دارند.
به گزارش آکاایران: وی در ادامه با اشاره به افتتاح ۷ پروژه عمرانی بزرگ دانشگاه علامه طباطبایی در سال ۹۵ گفت: با تلاش های صورت گرفته توانستیم پروژه های نظیر مسجد امام علی (ع)، ساختمان معاونت فرهنگی – اجتماعی،  دفتر نهاد رهبری، اولین مرکز رشد علوم انسانی کشور و برخی پروژه های دیگر را ساخت و افتتاح کنیم.
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علامه طباطبایی به آخرین وضعیت پروژه بزرگ کتابخانه مرکزی این دانشگاه اشاره کرد و گفت: در واقع در حال حاضر تمامی اقدامات عمرانی تاسیس این کتابخانه به اتمام رسیده و در مراحل نهایی تعمیر و تجهیز این کتابخانه هستند و امیدواریم در اوایل آذر ماه جاری افتتاح شود.
دکتر ویژه همچنین خاطرنشان کرد: کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه طباطبایی با مساحت ۶ هزار و ۴۰۰ متر مربع یکی از بزرگ ترین کتابخانه های کشور محسوب می شود و روی سقف ساختمان های این کتابخانه چمن طبیعی کار شده و ۸ سالن آن با نور طبیعی تزئین شده است.
به گفته وی، ساخت کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه حدود ۸ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است و در حال حاضر منابع کتابخانه فعلی دانشگاه علامه به کتابخانه نوین انتقال داده می شود.
معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علامه طباطبایی در پایان خاطر نشان کرد: محوطه کتابخانه مرکزی این دانشگاه با چهار باغ در کنار درختان مختلف پوشانده شده است و این کتابخانه با طراحی ناب در حال آماده سازی است.
.

منبع :

زمان افتتاح کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه

زمان افتتاح کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه گردآوری توسط بخش صدای ایران سایت آکاایران
تبلیغات