عصبانیت زیدان از اظهارات لینکر -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عصبانیت زیدان از اظهارات لینکر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرمربی رئال مادرید از انتقاد گری لینکر از کریم بنزما به شدت عصبانی شد.

به گزارش آکاایران: به گزارش صدای ایران و به نقل از آس، رئال مادرید یک شنبه در هفته نهم لالیگا به مصاف ایبار می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: کریم بنزما بی صبرانه منتظر گل نیست. به نظر من یک مهاجم تنها نباید گلزنی کند. بنزما گلزنی می کند اما تعداد آن به ۵۰ نمی رسد و ۲۵ تا ۳۰ بار دروازه حریفان را باز می کند. او با دیگر بازیکنان خیلی خوب همکاری می کند البته تنها بنزما این چنین نیست، همه این کار را می کنند. بنزما در مجموع بازیکن خوبی است.

گری لینکر پس از دیدار رئال مادرید و تاتنهام به شدت از عملکرد بنزما انتقاد کرد و او را "بی ارزش" خواند. سرمربی مادرید از این اظهارات عصبانی شد و گفت: خجالت آور است کسی که فوتبال را می شناسد چنین حرفی درباره بنزما بزند. برای من بنزما از همه بهتر است. او ۶۰ گل نزده اما می تواند ۳۰ گل به ثمر برساند و آن را به ۶۰ نیز برساند. برای من بنزما با توجه به ویژگی هایی که دارد بهترین است.

زیدان افزود: از انتقادات ناراحت می شوم چون آنها بازیکنانم هستند و در هر شرایطی از آنها دفاع خواهم کرد. برای برخی بنزما مهاجم خوبی نیست اما برای من است. او تقریبا ۱۰ سال در این تیم بازی کرده و عملکرد مثبتی داشته است. او در زمین بازیکن خوبی است اما همیشه بهترین نیست. برای من گلزنی اش مهم نیست. اگر بیش تر گلزنی کند خوشحال می شوم.

سرمربی مادرید درباره وضعیت تیمش در لالیگا اظهار کرد: می دانیم شرایط سخت است و هر سه روز یک بار باید به میدان برویم. اکنون هفت بازی پیش رو داریم. همه بازیکنان دوست دارند به میدان بروند. کمی شرایط پیچیده است اما تقریبا هر دو روز یک بار باید ریکاوری کنیم. از لحاظ فیزیکی در وضعیت خوبی به سر می بریم.

سرمربی فرانسوی افزود: اگر به نتایجی که کسب کنیم نگاه کنیم متوجه می شویم تاکنون بد کار نکردیم. می توانیم بهتر شویم. با تیم صدرنشین پنج امتیاز فاصله داریم، در لیگ قهرمانان در جایگاه نخست گروه خود قرار داریم و از ابتدای فصل، دو جام را بالای سر بردیم. نمی دانم مردم آن را فراموش کردند یا نه اما ما به یاد داریم. تا پایان فصل می توانیم لالیگا، لیگ قهرمانان اروپا و کوپا دل ری را نیز فتح کنیم. چیزی برای نگرانی موجود نیست.

.

منبع :

عصبانیت زیدان از اظهارات لینکر

عصبانیت زیدان از اظهارات لینکر گردآوری توسط بخش صدای ایران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات