نامه سر گشاده جمعی از تشکل های استان خراسان جنوبی به وزیر کشور -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نامه سر گشاده جمعی از تشکل های استان خراسان جنوبی به وزیر کشور ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نامه سر گشاده جمعی از تشکل های استان خراسان جنوبی به وزیر کشور

گروه سیاسی_رجانیوز: جمعی از تشکل های دانشجویی استان خراسان جنوبی در نامه ای به وزیر کشور نسبت به مغفول ماندن عدالت در رویکرد دولت آقای روحانی و عدم توجه به نیازهای واقعی این استان انتقاد  کردند.

به گزارش آکاایران: به گزارش رجانیوز در ادامه متن این نامه را می خوانید:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای رحمانی فضلی
سلام علیکم
زمزمه‌هایی در خصوص تغییر استاندار خراسان جنوبی شنیده می‌شود که جای بسی خرسندی و تأسف دارد! خرسندی از آن روی که بالاخره فریاد دادخواهی مردم خراسان جنوبی را شنیدید و تأسف ازآن‌جهت که چرا باید افرادی از سوی جناب‌عالی به‌عنوان استاندار با هزاران وعده‌ووعید معرفی گردند که تنها یک سال قابلیت انجام‌وظیفه دارا باشند و به عبارتی چرا استاندار پروژه‌ای منصوب می‌کنید؟!
هجده سال پیش در همین ایام بود که رهبر معظم انقلاب با سفر به خراسان جنوبی مردم این خطه را مردمی متعبّد، پایبند به اسلام ناب و معتقد به انقلاب توصیف کردند و با حضور در اجتماع بزرگ مردمی یکی از شهرستان‌های این استان خود انگیزه سفر را این‌گونه توضیح دادند و فرمودند: «من با سفر به شهرستان محروم نهبندان می‌خواهم توجه مسئولین سطوح مختلف دولتی و استانی را به‌طور کامل به این منطقه و مناطقی از این قبیل جلب کنم و از آن‌ها انتظار دارم که اهتمام خود را بر روی نقاط دورافتاده که غالباً محرومیت‌های زیادی را از دوران‌های قبل تحمل کرده‌اند متمرکز کنند»
خراسان جنوبی منطقه محرومی است و با وجود مسائل و مشکلاتی همچون خشکسالی و بیکاری، آزمودن یک مدیر کم تجربه و نا آشنا با محیط مشکلات استان را دوچندان می کند. متاسفانه انتخاب مدیران سیاسی و جناحی در دولت یازدهم و مغفول ماندن کارآمدی در انتصاب ها سبب بسیاری اعتراضات و عقب ماندگی ها شده است.
قطعاً خود بهتر از ما می‌دانید این مردم محروم و مستضعف صاحبان حقیقی انقلاب و ولی‌نعمتان راستین جمهوری اسلامی هستند نه آن اقلیت ثروتمند و صاحب قدرت سیاسی که بی‌شرمانه نان‌ونمک انقلاب را می‌خورند و حتی به یکی از آرمان‌های امام راحل پایبندی ندارند.
حال که استان خراسان جنوبی برای بیستمین سال متوالی با پدیده خشک سالی دست و پنجه نرم می کند لازم است در روند انتخاب استاندار از نظر و مشورت نمایندگان مردم استفاده کنید زیرا ایشان امین مردم استان و آشنا به شرایط و وضعیت استان هستند.
صحبت از مغفول بودن عدالت در رویکرد دولت آقای روحانی در چهار سال گذشته بسیار است اما آنچه در این زمان ما را مجاب به نگارش این نامه کرد تنها یک حرف است: از نمایندگان مردم این استان مشورت بگیرید و فردی را برای خدمت گذاری مردم این استان منصوب کنید که بامشی معتدل و فاقد وابستگی حزبی غبار محرومیت از روی این استان بزداید.
هفته گذشته مقام معظم رهبری که همواره عنایت ویژه ای به این استان داشته اند طی پیام انتصاب حجت‌الاسلام سید علیرضا عبادی به امامت جمعه بیرجند از این شهر به عنوان شهر علم و ایمان نام بردند، تقاضا مندیم استانداری منصوب نمایید که به معنای واقعی داعیه دار این دو صفت باشد.
امیدواریم انتخاب استاندار نوین سبب خیر برکت برای این استان گردیده و مرهمی بر صدها درد کوچک و بزرگ در استان خراسان جنوبی باشد.
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند
بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند
انجمن اسلامی دانشجویان (تحکیم وحدت) دانشگاه بیرجند
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بیرجند


.

منبع :

نامه سر گشاده جمعی از تشکل های استان خراسان جنوبی به وزیر کشور

نامه سر گشاده جمعی از تشکل های استان خراسان جنوبی به وزیر کشور گردآوری توسط بخش خبرگزاری رجا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات