نماینده لبنان در اتحادیه عرب: حزب الله تروریست نیست/ آنها نماینده بخش بزرگی از جامعه لبنان هستند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نماینده لبنان در اتحادیه عرب: حزب الله تروریست نیست/ آنها نماینده بخش بزرگی از جامعه لبنان هستند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نماینده لبنان در اتحادیه عرب: حزب الله تروریست نیست/ آنها نماینده بخش بزرگی از جامعه لبنان هستند

نماینده لبنان در اتحادیه عرب با انتقاد از اتهام زنی به مقاومت اسلامی کشورش در بیانیه پایانی نشست اخیر وزرای خارجه اتحادیه، حزب الله را نماینده بخش بزرگی از لبنان دانست و اتهام زنی های بی پایه و اساس را رد کرد.

به گزارش فارس، «انطوان عزام» نماینده دائم لبنان در اتحادیه عرب، ساعتی پس از انتشار بیانیه تحریک‌‌آمیز وزرای خارجه اتحادیه عرب در قاهره، به آن واکنش نشان داد.

 

به گزارش آکاایران: وزرای خارجه اتحادیه عرب امروز به دعوت عربستان برای شرکت در یک نشست اضطراری به قاهره رفته بودند؛ در خلال و انتهای این نشست، اتهام «تروریستی بودن» به حزب‌الله و «دخالت در امور داخلی کشورهای عربی» به ایران زده شد.

 

آنطور که الجدید خبر داده، عزام در واکنش به بخش لبنانی این بیانیه گفت: «تروریستی خوانده شدن حزب‌الله را رد می‌کنیم چون آنها نماینده بخش بزرگی از جامعه لبنان هستند. آنها در پارلمان هم نماینده دارند.»

 

«جبران باسیل» وزیر خارجه لبنان با توجه به مشخص بودن دستور کار این نشست، از شرکت در آن خودداری ورزیده بود.


.

منبع :

نماینده لبنان در اتحادیه عرب: حزب الله تروریست نیست/ آنها نماینده بخش بزرگی از جامعه لبنان هستند

نماینده لبنان در اتحادیه عرب: حزب الله تروریست نیست/ آنها نماینده بخش بزرگی از جامعه لبنان هستند گردآوری توسط بخش خبرگزاری رجا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات