هنیه با تاکید بر ادامه دفاع ملت فلسطین از قدس: دولتی به نام اسرائیل وجود ندارد که بخواهد پایتخت داشته باشد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هنیه با تاکید بر ادامه دفاع ملت فلسطین از قدس: دولتی به نام اسرائیل وجود ندارد که بخواهد پایتخت داشته باشد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) با نامشروع خواندن رژیم اشغالگر قدس بر ادامه دفاع همه جانبه ملت و مقاومت فلسطین از قدس و مسجدالاقصی تاکید کرد.

 

به گزارش خبرگزاری قدس(قدسنا)، «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس تصریح کرد قدس عربی اسلامی است و تا ابد مسئله نخست مسلمانان باقی خواهد ماند.

 

به گزارش آکاایران: هنیه که برای شرکت در یک برنامه حمایتی از قدس به ترکیه رفته است، اظهار داشت تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، تصمیم ظالمانه‌ای است که به زودی از بین خواهد رفت و امکان اجرای آن در سرزمین و قدس ما موجود نیست.

 

بر اساس گزارش پایگاه خبری شهاب، رئیس دفتر سیاسی حماس تاکید کرد: دولتی به نام اسرائیل موجود نیست که بخواهد پایتخت داشته باشد.

 

هنیه تصریح کرد : از قدس دفاع خواهیم کرد و جانمان را فدا خواهیم کرد.

 

رئیس دفتر سیاسی حماس خاطر نشان کرد: مسئله قدس مسئله امت اسلام است نه مسئله یک ملت.
انتهای پیام/ر.م/

 


| شناسه مطلب: 306747
.

منبع :

هنیه با تاکید بر ادامه دفاع ملت فلسطین از قدس: دولتی به نام اسرائیل وجود ندارد که بخواهد پایتخت داشته باشد

هنیه با تاکید بر ادامه دفاع ملت فلسطین از قدس: دولتی به نام اسرائیل وجود ندارد که بخواهد پایتخت داشته باشد گردآوری توسط بخش خبرگزاری قدس سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات