پرونده پلاسکو روی میز شورای پنجمی ها -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پرونده پلاسکو روی میز شورای پنجمی ها ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پرونده پلاسکو روی میز شورای پنجمی ها
,شورای شهر,تهران,پلاسکو,[categoriy]

آکاایران: پرونده پلاسکو روی میز شورای پنجمی ها

آکاایران: محمدتقی احمدی رئیس هیئت ویژه گزارش ملی پلاسکو به منظور ارائه گزارش در خصوص بررسی حادثه میهمان هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران خواهد بود.

به گزارش پارس نیوز،
اعضای شورای شهر تهران،ری و تجریش درهشتمین جلسه رسمی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران که به صورت فوق العاده برگزار می شود،موضوعات مختلفی را بررسی و رسیدگی خواهند کرد.

به گزارش آکاایران: محمدتقی احمدی رئیس هیئت ویژه  بررسی حادثه ساختمان پلاسکو در ابتدای جلسه علنی گزارش ملی حادثه را ارائه خواهد کرد.

براساس این گزارش 3 نفر نماینده شورای اسلامی شهر تهران برای عضویت در شعبه اول کمیسیون موضوع تبصره ذیل بند بیستم ماده پنجاه و پنجم قانون شهرداری با توجه به پیشنهاد کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری انتخاب می شود همچنین در جلسه فردا 3 نفر نماینده شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در شعبه دوم کمیسیون موضوع تبصره ذیل بند بیستم ماده پنجاه و پنجم قانون شهرداری با توجه به پیشنهاد کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری انتخاب می شود.

براساس این گزارش یک نفر نماینده شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در ستاد موضوع تبصره یکم ذیل ماده واحده مصوبه ( مناسب سازی فضاهای شهری برای جانبازان و معلولین جسمی و حرکتی) به پیشنهاد کمیسیون شهرسازی و معماری انتخاب می شود.

لازم به ذکر است؛ یک نفر نماینده شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در هیئت انضباطی رسیدگی به تخلفات تاکسیرانان و تاکسی داران موضوع ماده پانزدهم آیین نامه اجرایی قانون الحاق یک تبصره به ماده واحده قانون راجع به تمرکز امور مربوط به تاکسیرانی شهر تهران زیر نظر شهرداری تهران ، هیئت وزیران با اصلاحیه های بعدی انتخاب می شود.

 

.

منبع :

پرونده پلاسکو روی میز شورای پنجمی ها گردآوری توسط بخش پارس نیوز سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات