جشن تولد علی پروین و اسطوره های سرخ/عکس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جشن تولد علی پروین و اسطوره های سرخ/عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

جشن تولد علی پروین و اسطوره های سرخ/عکس
,فوتبال,تیم,لیگ,[categoriy]

آکاایران: جشن تولد علی پروین و اسطوره های سرخ/عکس

آکاایران: به همت کانون پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس، امشب جشن تولدی برای اسطوره های این باشگاه ترتیب داده شد.

به گزارش پارس نیوز،
 به همت کانون پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس، امشب جشن تولدی برای اسطوره‌های این باشگاه ترتیب داده شد.
 
با توجه به نزدیکی ماه محرم و همزمان با روزهای پایانی شهریور به همت کانون پیشکسوتان جشن تولد باشکوهی برای اسطوره‌ها و پیشکسوتان این باشگاه ترتیب داده شد و از آنها قدردانی شد. مراسم جشن تولد علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس امشب با حضور جمع کثیری از پیشکسوتان و اصحاب رسانه در منطقه تهرانسر برگزار شد.
 
در این مراسم علی پروین، محمود خوردبین، عباس انصاری‌فرد،‌ حمید جاسمیان، بهروز سلطانی، حمید استیلی، مهدی تارتار، بهزاد داداش‌زاده، جواد الله‌وردی، جمشید شاه‌محمدی، یدالله سلیمانی پیشکسوت داوری، بهنام طاهرزاده، هادی طاوسی، نادر باقری، مجتبی محرمی، حمید درخشان، رضا درویش مدیرعامل باشگاه سایپا و... از جمله میهمانان ویژه جشن تولد علی پروین بودند.
,فوتبال,تیم,لیگ,[categoriy]
 
این مراسم به همت شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس برگزار شد؛ اما از آنجایی که علی پروین متولد 2 مهر است و به دلیل تقارن با ماه محرم این جشنواره تولد چند روز زودتر برگزار شد.
 
در این مراسم جشن تولد هادی طاوسی، محمدحسن انصاری‌فرد، بهزاد داداش‌زاده، بهنام طاهرزاده و مهدی تارتار که در ماه شهریور به دنیا آمده‌اند نیز برگزار شد.
.

منبع :

جشن تولد علی پروین و اسطوره های سرخ/عکس گردآوری توسط بخش پارس نیوز سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات