پست جدید رحمانى فضلى در دولت دوازدهم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پست جدید رحمانى فضلى در دولت دوازدهم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پست جدید رحمانى فضلى در دولت دوازدهم
,کلاس,سیاست,شهر,[categoriy]

آکاایران: پست نوین رحمانى فضلى در دولت دوازدهم

آکاایران: در اولین جلسه کمیسیون خاص امور کلان شهر تهران و سایر کلان شهر ها در دولت دوازدهم در جریان برگزارى انتخابات داخلى با حداکثر آرا به عنوان ریاست این کمیسیون به مدت ٤ سال انتخاب شد.

به گزارش پارس نیوز،

به گزارش آکاایران: عبدالرضا رحمانى فضلى وزیر کشور در اولین جلسه کمیسیون خاص امور کلان شهر تهران و سایر کلان شهر‌ها در دولت دوازدهم در جریان برگزارى انتخابات داخلى با حداکثر آرا به عنوان ریاست این کمیسیون به مدت ٤ سال انتخاب شد.

گفتنی است؛ هدف از تشکیل کمیسیون خاص امور کلان شهر تهران و سایر کلان شهر‌ها بررسی و هماهنگی مسائل و مشکلات کلان شهر تهران و سایر کلان شهر‌ها است.

اعضای این کمیسیون را وزاری کشور، راه و شهرسازی، ورزش و جوانان، صنعت معدن و تجارت، بهداشت و درمان و نیرو و همچنین استاندار تهران، رییس سازمان محیط زیست، رییس سازمان برنامه و بودجه، رییس سازمان اداری و استخدامی و شهردار تهران و رییس شورای اسلامی شهر تهران تشکیل می‌دهند.

.

منبع :

پست جدید رحمانى فضلى در دولت دوازدهم گردآوری توسط بخش پارس نیوز سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات