افتخاری: پرونده دردسر ساز نداریم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد افتخاری: پرونده دردسر ساز نداریم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

افتخاری: پرونده دردسر ساز نداریم
,استقلال,افتخاری,نقل و انتقالات,[categoriy]

آکاایران: افتخاری: پرونده دردسر ساز نداریم

آکاایران: مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: پرونده دردسر ساز نداریم و سال گذشته هر 5 مورد را بستیم و در حال حاضر با بازیکنان داخلی هم در حال توافق هستیم.

به گزارش پارس نیوز،

به گزارش آکاایران: رضا افتخاری درباره شرایط این روز های استقلال گفت:شرایط تیم بسیار خوب است و به احتمال زیاد از فردا تیم به زمین صنایع دفاع می رود و به صورت شبانه روزی اردوی 4 یا 5 روزه ای را برگزار می کند.

او درباره وضعیت جباری بیان کرد: با توجه به جلسه ای که 2 روز پیش با شفر داشتم به او اعلام کردیم که لیست خروج را به صورت کتبی در اختیار ما قرار دهد در نهایت شفر هم پذیرفت و به من اعلام کرد که برای دادن لیست فرصت دو روزه می خواهد .از طرفی لیست اولیه ای را به من داده بود که پس از آن گفت لیست مورد نظر نیاز به تغییر دارد.قرار شد شفر پس از بررسی های لازم تکلیف لیست را ظرف یکی دو روز مشخص کند. تکلیف جباری هم روشن می شود و ما دوست نداریم این بازیکن بلاتکلیف بماند.

او ادامه داد:به نوعی تکلیف هر بازیکنی را سرمربی تیم مشخص می کند و ما تنها تشریفات قانونی ،انتقال و تسویه حساب اش را انجام می دهیم .وضعیت بازیکن را سرمربی مشخص می کند. که در همین راستا قرار شد در یکی دو روز آینده شفر به ما اعلام کند.

او درباره اینکه آیا پرونده دردسر سازی برای استقلال وجود دارد یا خیر گفت :هیچ پیرونده ای نداریم و سال گذشته همه رابستیم .5 مورد بود که سال گذشته پرونده ها بسته شد و در حال حاضر با بازیکنان داخلی هم در حال توافق هستیم.روز ها با 3،4 طلب کار توافق می کنیم و منابع مالی اش هم از حامی مالی تامین می شود.

افتخاری بیان کرد :در مورد جباری همه چیز بستگی به شفر دارد و من نمی توانم بگویم این بازیکن بماند یا نماند و تصمیم گیرنده اصلی شفر است و از طرف او هم نمی توانم تصمیم بگیرم چرا که این یک بحث فنی است .اگر بگوید به بازیکن نیاز دارد و یا ندارد ما دخالتی نمی کنیم. جزو مسئولیت من نیست که وضعیت جباری را روشن کنم و شفر تصمیم گیرنده است.

مدیر عامل استقلال درباره جذب قاضی گفت: قاضی را بعید می دانم که با آمدنش موافقت کنند .در حال حاضر ما چند بازیکن را مورد نظر داریم و با باشگاه های آنها صحبت کردیم و در نهایت اعلام کردند که به بازیکنان نیاز داریم. متاسفانه بازیکنان قرارداد دارند و نمی توانند از باشگاه های خود جدا شوند. از طرفی حتی اگر بازیکنی هم بخواهد به میل خود به استقلال بیاید ،مدیر باشگاه آن فرد موافقت نمی کند و بنابراین من بعید می دانم که از داخل بتوانیم مهاجم جذب کنیم.

افتخاری افزود:دنبال جذب بازیکن خارجی هستیم.من شخصا با بازیکنی حرف نزدم اما دیگر مسئولان با تبریزی و قاضی صحبت کردند و متاسفانه مدیران این بازیکنان با انتقال آنها به استقلال موافق نیستند.

او در مورد درخواست ذوب آهن برای شهباززاده گفت: مدیر باشگاه ذوب آهن برای جذب این بازیکن نامه ای را زده و من نامه را به شفر دادم که تصمیم بگیرد. از طرفی باشگاه ذوب اهن تبریزی را به ما نمی دهند که ما بخواهیم او را با سجاد معاوضه کنیم. اگر شهباززاده در لیست خروج ما قرار گیرد اختیار با خودش است که به کدام باشگاه برود و ما نمی توانیم در این مورد دخالتی کنیم .

مدیر عامل استقلال درباره وضعیت مگویان گفت :مگویان برای استقلال مشکلی درست نکرد .با وکیل مگویان مذاکره کردیم و توافقات حاصل شده و همین روز ها با این بازیکن تسویه حساب می کنیم.

افتخاری در مورد اینکه تراکتورسازی خواهان رحمتی است بیان کرد:به ما چیزی اعلام نشده است و همه چیز بستگی به نظر شفر دارد.

او درباره اینکه چرا در مراسمی با نکونام درباره مطالباتش حرف نزده است گفت:در این مراسم درست نیست که درباره مطالبات صحبت کنیم و از طرفی نکونام به باشگاه می آید و در آنجا توافق می کنیم .با نکونام قهر نیستم و در تیم ملی سرپرستش بودم و با او مشکلی ندارم .

 

 

.

منبع :

افتخاری: پرونده دردسر ساز نداریم گردآوری توسط بخش پارس نیوز سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات