خواستگار مجازی به دام افتاد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خواستگار مجازی به دام افتاد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اغفال دختران با وعده ازدواج یکی از عوامل اصلی انتشار عکس های خصوصی در فضای مجازی است و بیشتر دختران جوان قربانی حیله گری ها و نیات شیطانی افراد در شبکه های اجتماعی می شوند.
به گزارش قانون، رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: اغفال دختران با وعده ازدواج یکی از عوامل اصلی انتشار عکس های خصوصی در فضای مجازی است و بیشتر دختران جوان قربانی حیله گری ها و نیات شیطانی افراد در شبکه های اجتماعی می شوند.
 سرهنگ ستاد امین یادگار نژاد در این خصوص تصریح کرد: چندی پیش در پی آشنایی زن جوانی با مردی در فضای مجازی ، این امر  باعث جلب اعتماد آن زن شده و کم کم این آشنایی به ارسال عکس های شخصی  بین آن ها تبدیل شد .

وی بیان کرد: پس از چندی از آن آشنایی، زن به پیشنهاد خواستگاری مرد جواب مثبت می دهد اما پس از مدتی متوجه می شود که او  افکار شومی در سر دارد و از سوی او فریب خورده است .

رئیس پلیس فتا استان کرمان اظهار کرد: شرایط خواستگار موجب قطع ارتباط آن دو می شود اما پس از مدتی آن مرد با ایجاد صفحه ای از عکس های شاکیه در فضای مجازی به زن اعلام می کند که اگر به خواسته های او عمل نکند تصاویر خصوصی او را در فضای مجازی منتشر خواهد کرد .

وی ادامه داد: پس از ارائه شکایت از طرف آن زن، ماموران پلیس فتا وارد عمل شده و با به کارگیری روش های علمی و شگردهای پلیسی متهم را شناسایی و دستگیر کردند و متهم پس از انتقال به پلیس فتا در بازجویی ماموران به جرم خود مبنی بر اغفال زنان از طریق فضای مجازی اعتراف کرد.

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمان با بیان اینکه بسیاری از هویت ها در شبکه های اجتماعی جعلی است، گفت: کاربران باید به این نکته دقت دارا باشند که تغییر هویت و حتی جنسیت در فضای مجازی امری آسان است، لذا نباید فریب خورد و در دام مجرمان سایبری افتد.
.

منبع :

خواستگار مجازی به دام افتاد

خواستگار مجازی به دام افتاد گردآوری توسط بخش خبرگزاری پارسینه سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات